Kvapky na prostatu 50 ml TOPVET

5,90 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 5,90 €
Kód tovaru: 60092
 Späť na: Výživové doplnky

Kvapky na prostatu 50 ml TOPVET

Bylinný komplex udržuje správnu funkciu prostaty a dolných močových ciest. Ak nefunguje prostata správne, objaví sa celý rad nepriaznivých klinických prejavov (nutkanie na močenie, úniky moču, onkologické problémy a ďalšie). Komplex bylín odporúčame pravidelne užívať od 40. roku veku.

Hlavné účinné zložky:
Serenoa plazivá extrakt
Vrbovka extrakt
Sladké drievko extrakt
Žihľava dvojdomá list

Odporúčané dávkovanie: 2 - 4 ml (30 - 60 kvapiek) denne. Podávajte v jednej fáze 6 týždňov. Takto postupujte 2 x ročne. Neprekračujte referenčnú hodnotu príjmu (RHP).
 
Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote / Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze / neskladovať na priamom slnku a v mraze.
 
Všeobecné upozornenia: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.

Krajina pôvodu: Česká republika

 

Zloženie:
aqua, jemný lieh (minimálne 35 obj.% Alk./ethanolu), Serenoa plazivá (Serenoa repens) štandardizovaný / štandardizovaný extrakt,Vrbovka ( Epilobium sp.) Štandardizovaný / štandardizovaný extrakt, Sladké drievko (Glycyrrhiza glabra) štandardizovaný / štandardizovaný extrakt, žihľava dvojdomá (Urtica dioica) vňať.