V čom spočíva naša jedinečnosť?

Keď sme zakladali lontano.sk rozmýšľali sme, ako náš e-shop odlíšiť od ostatných. Zamýšľali sme sa čo urobiť, aby naši zákazníci vždy nakupovali s úsmevom na tvári a s vedomím, že objednaný tovar je zaručene prírodný. Našim cieľom je neustále sa zdokonaľovať. Hranice v zdokonaľovaní pre nás neexistujú, vždy sa nájde niečo, čo sa dá zlepšiť a čomu sa dá vdýchnuť nový rozmer.

Z drobnej myšlienky sa zrodili obrovské plány. Nechceme iba bezcieľne ponúkať produkty, takých e-shopov je už predsa plný internet. Chceme, aby sa z lontana stalo niečo viac ako obyčajný internetový obchod, aby sa z neho stalo miesto kde budú zákazníci s radosťou nakupovať prírodné produkty a tráviť svoj cenný čas.

Lontano.sk je obchod, ktorý miluje aj sama príroda.

Rozmýšľate niekedy nad tým, ako svojej pokožke dopriať starostlivosť, ktorá jej poskytne všetko čo potrebuje? To je otázka, ktorú si my kladieme každý deň. Pokúšame sa našu ponuku rozširovať o nové produkty s úmyslom dopriať vašej pokožke všetky potrebné látky, ktoré si priam vyžaduje.

Avšak nie je kozmetika ako kozmetika. To sme pri našom objavovaní zistili už veľakrát. V prírodnej kozmetike, ktorá vyniká hlavne svojim zložením neobsahujúcim škodlivé chemické látky sa skrýva podstata našej práce. Nikto z nás sa nechce starať o svoju pokožku kozmetikou, ktorá svojim zložením pripomína výbuch v chemickom laboratóriu. Čisto prírodné prípravky sú budúcnosťou kozmetiky.

Držíme sa motta, že menej je niekedy viac, a preto Vám momentálne ponúkame okolo 1000 produktov. Nechceme ponúkať obrovské množstvo kozmetiky, ktorá nie je prospešná pre vás. Vyberáme iba prírodnú kozmetiku, tak aby spĺňala štandardy, ktoré sme si stanovili (nulový obsah škodlivých chemických látok, prírodné zloženie, úžitok pre ľudský organizmus). Ponuku usilovne dopĺňame produktami zapadajúcimi do nášho štandardu.

Prečo práve lontano.sk:
- kozmetické prípravky výhradne prírodného pôvodu,
- férový a hlavne ľudský prístup ku zákazníkom,
- neustále rozširovanie ponuky o kvalitné produkty lokálnych ale aj zahraničných značiek,
- expresné dodanie kuriérom alebo do výdajných miest, ktorých je na Slovensku úž vyše 1500.

Pribúdajúci spokojní zákazníci sú naším hnacím motorom, ktorý nás neustále poháňa vpred a potvrdzuje nám našu základnú myšlienku, že
1 spokojný zákazník je lepší než 100 nespokojných.

Hľadáte niečo konkrétne? Len do toho. U nás si určite vyberiete, a ak nie kľudne nás kontaktujte s návrhom na zlepšenie. Budeme vďační za každú spätnú väzbu.

A teraz prišiel čas na objavovanie čarovných prípravkov z hlbín prírody. smile