Kvapky pre lepší spánok medea 50 ml TOPVET

4,30 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 4,30 €
Kód tovaru: 722
 Späť na: Kvapky a tinktúry

Kvapky pre lepší spánok medea 50 ml TOPVET

Kvapky pre lepší spánok. Stres, nervozita a poruchy spánku môžu byť vyvolávajúce činitelia vážnych ochorení. Chmeľ otáčavý a Kozlík lekársky podporujú prirodzený a správny spánok a duševné výkonosť. Upokojuje centrálny nervový systém a má antioxidačné vlastnosti. Medovka lekárska sa užíva pri nespavosti, podporuje duševnú pohodu a má antioxidačné vlastnosti. Levanduľa lekárska tiež podporuje prirodzený a pokojný spánok, psychickú relaxáciu a udržuje duševnú pohodu.

Hlavné účinné zložky:
Medovka bylina
Chmeľ šištice
Levanduľa bylina
Kozlík bylina
Vitamín C

Odporúčané dávkovanie: 2 - 5 ml (30 - 75 kvapiek) približne 30 minút pred spánkom, neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.

Krajina pôvodu: Česká Republika

 

Zloženie:
voda, jemný líh (obsah lihu je minimálně 35 Obj. % alk.), meduňka lékařská (Melissa officinalis), chmel otáčivý (Humulus lupulus) šištice, levandule lékařská (Lavandula angustifolia), kozlík lékařský (Valeriana Officinalis), vitamín C (Kyselina L-askorbová).