Karmelitské kvapky 50 ml TOPVET

3,50 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 3,50 €
Kód tovaru: 720
 Späť na: Kvapky a tinktúry

Karmelitské kvapky 50 ml TOPVET

Karmelitské kvapky: Ak zažívanie nefunguje optimálnym spôsobom, môže sa jednať o vážnu komplikáciu. Vhodný podporný prostriedok pri pocitoch ťažkosti po jedle, pri tzv. pomalom trávení. Muškátový oriešok podporuje chuť do jedla a trávenie. Škorica a Medovka lekárska podporujú správnu funkciu tráviaceho traktu a zažívanie. Medovka lekárska tiež podporuje funkciu štítnej žľazy a psychickú pohodu a má antioxidačné vlastnosti. O ďalších účinkoch nie je možné vzhľadom k legislatíve EÚ podať informácie. Viac o účinkoch byliny nájdete v herbároch a liekopisoch.

Hlavné účiné zložky:
Medovka bylina
Škoricová kôra
Citrónová kôra
Muškát orech
Vitamín C
    
Odporúčané dávkovanie: 1 - 2 ml (15 - 30 kvapiek) pri pocite plnosti a ťažkosti po jedle, neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestroua vyváženú stravu.

Krajina pôvodu: Česká Republika

 

Zloženie:
aqua, jemný lieh (obsah liehu je minimálne 35 Obj.% alk.), Medovka lekárska (Melissa officinalis), škorica kôra, citrónová kôra, muškát orech, vitamín C (Kyselina L-askorbová).