Artroregen premium kĺbová výživa 500 ml TOPVET

19,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 19,00 €
Kód tovaru: 60380
 Späť na: Kvapky a tinktúry

Artroregen premium kĺbová výživa 500 ml TOPVET

Originálna receptúra Artroregen PREMIUM spája chondroprotektívne stavebné látky (glukosamín sulfát, chondroitín sulfát), kyselinu hyalurónovú, MSM a unikátny bylinný komplex. Prípravok je vhodný pri kĺbových problémoch. Bylinný komplex dáva prípravku unikátnu účinnosť.

Hlavné účinné zložky:
Glukosamín sulfát
Chondroitín sulfát
MSM
Kyselina hyalurónová
Šišák bajkalský extrakt
Kozonoha hostcová
Praslička roľná extrakt
Stavikrv vtáčie vňať 
Aescín (Gaštan extrakt 20%)
Vitamín C
Kurkuma longa extrakt
Piperín
Boswellia serrata extrakt

Charakteristika účinných látok:
Glukosamín a chondroitín: sú prirodzené štrukturálne zložky kĺbovej chrupavky, väzov, šliach a synoviálnej tekutiny.
MSM sa používa najmä ako výživa kĺbových chrupaviek a spojivových tkanív. Prináša rýchlu a efektívnu úľavu.
Kyselina hyalurónová zlepšuje metabolizmus chondrocytov a inhibuje degradáciu kĺbovej chrupavky.
Bylinná zmes: účinky všetkých použitých bylín a výťažkov sú preverené stáročiami. Šišák napomáha pri chronických zápalových ochoreniach, ako je reumatická artritída.

Kozonoha hostcová má tradíciu v použití pri dne, stavikrv pri revmatitidě. Praslička roľná podporuje správnu funkciu a stav kostí. Gaštan (aescín) je s úspechom používaný na ťažké a opúchajúce nohy. Kurkumín napomáha v boji proti zápalom, veľmi dobrý je účinok na pohybový aparát. Boswelia dokáže zmierniť bolesť a zápal pri kĺbových problémoch. Pre vyššiu biologickú účinnosť je zmes potencovaná piperín. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek a kostí.

Originálna receptúra Artroregen PREMIUM spája chondroprotektívne stavebné látky (glukosamín sulfát, chondroitín sulfát), kyselinu hyalurónovú, MSM a unikátny bylinný komplex. Prípravok je vhodný pri kĺbových problémoch. Bylinný komplex dáva pripravku unikátnych účinnosti.

Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú stravu.

Ako používať produkt: 3 x denne 5 ml pre osoby s hmotnosťou 75 kg. Pre dosiahnutie maximálneho účinku podávajte v jednej kúre 3 mesiace. Kúru je možné zopakovať 2 x ročne. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Zvýšenie dennej dávky nie je zdravotným rizikom.

Krajina pôvodu: Slovenská republika

 

Zloženie:
Invertný fruktózový sirup, Glukosamín sulfát, voda, chondroitín sulfát, MSM, Liehm, kyselina hyaluronová, Sisak bajkalský (y "> Scutellaria baicalensis L.) štandardizovaný extrakt, kyselina askorbová, Kozonoha hostcová (Aegopodium podagraria) koreň, Praslička roľná (Equisetum arvense) stand. extrakt, Stavikrv vtáčie (Polygoniavicularis herba) vňať, pagaštanu konský ( Aesculus hippocatanum) extrakt z plodu ( aescín), Kurkuma (Curcuma longa) štandardizovaný extrakt, piperín, Boswellia serrata štandardizovaný extrakt.