Imunita premium výživový doplnok 500 ml TOPVET

13,50 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 13,50 €
Kód tovaru: 60379
 Späť na: Výživové doplnky

Imunita premium výživový doplnok 500 ml TOPVET

Originálna receptúra IMUNITA PREMIUM spája výťažky z bylín, beta glukán, stopové prvky a vitamíny, ktoré slúžia na podporu imunitného systému. Fungujúci imunitný systém je potrebný na zabezpečenie plnohodnotnej kvality života.

Echinacea je antioxidant, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného a dýchacieho systému ak normálnu funkciu močových ciest.
Rakytník podporuje prirodzenú obranyschopnosť, prispieva k normálnemu tráveniu a k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému. Tlmí únavu, zvyšuje energiu a tonus.

Granátové jablko prispieva k normálnej funkcii imunitného systému ak ochrane buniek pred oxidačným stresom.
Čierny bez sa užíva ako pomoc imunitného systému, prispieva k normálnej funkcii dýchacieho systému ak normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému. Podporuje čistenie a vylučovanie vody z organizmu.

Lipa podporuje vykašliavanie, normálnu funkciu dýchacieho systému a normálne trávenie.
Šípek je vhodný doplnok pre normálne funkcie dýchacieho systému, normálne trávenie a normálnu činnosť močového mechúra a obličiek.
Beta glukán (Extrakt z hlivy ustricovej) prispieva k normálnej funkcii imunitného syst
mu. Užíva sa k zníženiu vyčerpania a únavy. Beta-glukány prispievajú aj k udržaniu normálnej činnosti horných ciest dýchacích.
Vitamíny skupiny B prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. Pomáhajú tiež k normálnej činnosti nervového systému, psychickej činnosti a prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy. Užívajú sa k udržaniu zdravej pokožky a slizníc.

Zinok prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.
Železo prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k normálnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu.

Hlavné účinné zložky:
Echinacea (10% koncentrovaný vodný extrakt)     
Rakytník (10% koncentrovaný vodný extrakt)     
Granátové jablko (10% koncentrovaný vodný extrakt)
Bez čierny (10% koncentrovaný vodný extrakt)     
Lipa (10% koncentrovaný vodný extrakt)
Betaglukán
tiamín     
riboflavín
niacín
kyselina pantoténová     
vitamín B6
kyselina listová
vitamín B12
biotín     
zinc citrate
vitamín E
vitamín C
železo     

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku a v mraze.

Upozornenie: Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Zvýšenie dennej dávky nie je zdravotným rizikom. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Prípadný zákal nie je na závadu.

Odporúčané dávkovanie: 3 x denne 5 ml pre osoby s hmotnosťou 75 kg. Pre dosiahnutie maximálneho účinku podávajte v jednej kúre 3 týždne a následne 1 týždeň vysaďte. Kúru je možné zopakovať podľa potreby viackrát ročne. Pred použitím pretrepte.

Krajina pôvodu: Česká republika

 

Zloženie:
glukóza-fruktózový sirup, Echinacea purpurea 10% vodný extrakt, Rakytník rešetliakový (Hippophae Rhamnoides) 10% vodný extrakt, Granátové jablko (Punica granatum) 10% vodný extrakt, baza čierna (Sambucus nigra) 10% zahustený extrakt, Lipa srdcovitá kvet (Tilia cordata) 10% vodný extrakt, Ruža šípová (Rosa canina) plod 10% vodný extrakt, betaglukan, Vitamín B1 - Tiamín, Vitamín B2 - Riboflavín, Vitamín B3 - kyselinu nikotínovú, Vitamín B5 - Kyselina pantoténová, Vitamín B6 - Pyridoxín, Vitamín B9 - kyselina listová, Vitamín B12 - kyanokobalamín, Vitamín H - D-biotín, zinok - citrát zinočnatý, Vitamín E - tokoferol, Vitamín C - kyselina askorbová, monohydrát síranu železnatého, sorban draselný.