Guarana tinktúra 50 ml TOPVET

4,30 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 4,30 €
Kód tovaru: 817
 Späť na: Výživové doplnky

Guarana tinktúra 50 ml TOPVET

Guarana - Paulinia cupana: bylinka s vysokým obsahom prírodného kofeínu (na rozdiel od kofeínu získaného z kávy, nespôsobuje nepriaznivé prejavy, ako búšenie srdca). Prispieva k zníženiu miery únavy, vyčerpania a k normálnemu energetickému metabolizmu. Stimuluje lepšiu duševný a fyzický výkon. Podporuje motiváciu. O ďalších účinkoch nie je možné vzhľadom k legislatíve EÚ podať informácie. Viac o účinkoch byliny nájdete v herbároch a liekopisoch.

Hlavné účinné zložky:
Guarana štandardizovaný extrakt
Vitamín C

Odporúčané dávkovanie: Dospelí a deti od 12 rokov 3 x denne 12 ml (15 - 30 kvapiek), deti od 3 do 12 rokov 2 x denne 12 ml (15 - 30 kvapiek), neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nepodávajte vo večerných hodinách, Guarana by mohla vyvolať poruchy spánku.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestroua vyváženú stravu.

Krajina pôvodu: Česká Republika

 

Zloženie:
voda, jemný lieh (obsah liehu je minimálne 35 Obj. % alk.), Guarana (Paulinia cupana) štandardizovaný extrakt, vitamín C (Kyselina L-askorbová).