Rakytníkový bylinný olej 100 ml TOPVET

5,50 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 5,50 €
Kód tovaru: 007
 Späť na: Telová kozmetika

Rakytníkový bylinný olej 100 ml TOPVET

V posledných rokoch prešiel rakytník rešetliakový klinickým testovaním v ústavoch po celom svete. Záverom všetkých štúdií je skutočnosť, že sa jedná o bylinku vynikajúcich vlastností.

Aktívne látky získané z rakytníka majú výrazné regeneračné schopnosti. Toto sa využíva na podporu hojenia podráždenej pokožky rôzneho pôvodu. Výhodné je použitie po terapeutickom ožarovaní. Jedná sa o veľmi silný prírodný antioxidant. Napomáha tlmiť prejavy starnutia a stimulovať obnovenie poškodených tkanív.

Rakytník je veľmi prospešný užívať tiež vnútorne. Spoločnosť Topvet pre Vás preto pripravila rakytníkový olej aj vo verzii doplnku stravy. Pri vnútornom použití účinne pomáha pri výskyte žalúdočných vredov, gastritíd. Aktívne upravuje hladinu cholesterolu. Významne stimuluje imunitný systém. Rakytník rešetliakový vykazuje značnú protinádorovú aktivitu. Jedná sa o bylinku unikátnych vlastností, a preto ju odporúčame konzumovať denne a v každom veku.

Návod na použitie: potierajte postihnuté miesto niekoľkokrát denne. Vhodné kombinovať s nechtíkovým olejom.

hojí a regeneruje
na spáleniny, omrzliny a rôzne poranenia
zvyšuje elasticitu pokožky
jednoduchá a praktická aplikácia
bez predpisu

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom!

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

Krajina pôvodu: Česká Republika

 

Zloženie:
Helianthus Annuus Seed Oil, Hippophae Rhamnoides FRUIT Extract, rosmarinus officinalis LEAF Extract, tocopheryl acetate.