Panenský jojobový olej BIO 25 ml TOPVET

8,50 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 8,50 €
Kód tovaru: 60782
 Späť na: Masážne prípravky a prírodné maste a oleje

Panenský jojobový olej BIO 25 ml TOPVET

Panenský, za studena lisovaný BIO olej
Bez konzervačných látok

Za studena lisovaný vosk získavaný zo semien jojobového stromu je ľudovo nazývaný jojobový olej. Výnimočný je svojou prirodzenosťou a vyváženosťou. Svojim zložením je takmer identický ako kožný maz, ktorý pokožka prirodzene produkuje k svojej ochrane. Olej pokožku vyživuje, revitalizuje, vyhladzuje a regeneruje. Jojoba reguluje hydratovanosť pokožky, a tým suché, citlivej a podráždenej pokožke vracia prirodzené vlastnosti. Napomáha redukovať vrásky a brániť ich tvorbe.

Prírodná BIO kozmetika certifikovaná spoločnosťou NaTrue Vám garantuje jojobový olej s nulovým obsahom parfumov, konzervantov, farbív, ropných produktov a geneticky modifikovaných surovín. Zber surovín prebieha maximálne šetrne s ohľadom na druhovú špecifickosť.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom! Pri nižších teplotách môže v oleji vznikať sediment nenasýtených mastných kyselín, ktorý nie je na závadu, ale je naopak zárukou kvality studeného lisu.

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

Použitie: k pravidelnej starostlivosti o suchú, citlivú a podráždenú pokožku. Olej aktívne vsakuje, nedráždi a nezanecháva pocit mastnoty. Tento kvalitný a nedráždivý olej je veľmi vhodný na starostlivosť o detskú pokožku. Jojobový olej je možné použiť tiež formou masky na vlasy. Aplikujte každé ráno a večer na pleť zbavenú všetkých nečistôt. Pred použitím pretrepte.

Krajina pôvodu: Česká republika

 

Zloženie:
simmondsia chinensis seed Oil.