Masážny gél na stimuláciu lymfatického systému Lymforegen 250 ml TOPVET

5,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 5,00 €
Kód tovaru: 298
 Späť na: Masážne prípravky a prírodné maste a oleje

Masážny gél na stimuláciu lymfatického systému Lymforegen 250 ml TOPVET

Masážny lymfodrenážna kompozícia vo forme gélu s vysokým obsahom biologicky aktívnych látok, rastlinných extraktov a silíc. Účinnými zložkami sú aescín, aesculin, helenin, flavonoidné glykozidy, triesla a celý rad ďalších. Látky slúži k stimulácii lymfatického systému v koži. Urýchľujú regeneráciu po zvýšenej fyzickej záťaži. Znižujú opuchy, sú vhodné pre osoby so syndrómom tzv. "ťažkých nôh". Čistí pokožku.

Návod na použitie: Aplikujte na cieľovú oblasť niekoľkokrát denne. Neaplikujte na sliznice a otvorené rany. Pre zvýšenie účinku je vhodné naniesť na cieľovú oblasť väčšie množstvo prípravku, obviazať a nechať pôsobiť dlhodobo (napr. Cez noc). Po aplikácii prípravku nevychádzajte na priame slnko, mohlo by dôjsť ku scitlivenie pokožky na slnečné žiarenie.

Nežiaduce účinky: Nie sú známe prípady predávkovania ani akýchkoľvek nepriaznivých účinkov. Pri zvýšenej náchylnosti k alergiám je vhodné aplikovať v kombinácii so šišákom bajkalským

Odporúčané dávkovanie:
Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Nepoužívať pre deti do 3 rokov. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

Skladovanie:
Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Krajina pôvodu: Česká republika

 

Zloženie:
aqua, glycerín, alcohol denat., Juniperus Communis Fruit Oil, Rutín, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Eucalyptus Globulus LEAF Oil, rosmarinus officinalis LEAF Oil, CITRUS LIMON PEEL Oil, mentol, Mentha Piperita Oil, Hamamelis Virginiana Bark / LEAF Extract, Cymbopogon Flexuosus Herb Oil, CUPRESSUS SEMPERVIRENS Oil, Equisetum arvense LEAF Extract, calendula officinalis Flower Extract, Urtica dioica LEAF Extract, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, CITRUS GRANDIS PEEL Oil, Phenoxyethanol, carbomer, ethylhexylglycerin, Imidazolidinyl UREA, Sodium Hydroxide, D-limonene, Linalool.