Gaštanový masážny gél v tube 200 ml TOPVET

3,70 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 3,70 €
Kód tovaru: 60552
 Späť na: Masážne prípravky a prírodné maste a oleje

Gaštanový masážny gél v tube 200 ml TOPVET

Pre osoby s výskytom kŕčových žíl

Prípravok na kožu pre osoby s výskytom kŕčových žíl. Pagaštan konský je pomerne mladou liečivkou. Na našom území sa objavila až koncom 17. storočia. Účinnými zložkami gaštan u sú aescín, aesculin, flavonoidné glykozidy a triesla. Užívanými časťami sú kvet, plod, semená a mladá kôra. Aescín má zosilňujúci účinok na žilovej steny a zvyšuje ich pružnosť, pomáha znižovať opuchy. Gél je vhodný k aplikácii na upokojenie pokožky v oblasti hemoroidov.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom!

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

Použitie: jemne aplikujte na cieľové miesto niekoľkokrát denne. V žiadnom prípade oblasť nemasírujte. Neaplikujte na sliznice a otvorené rany. Pre zvýšenie účinku je vhodné naniesť na postihnutú oblasť väčšie množstvo prípravku, obviazať a nechať pôsobiť dlhodobo (napr. Cez noc).

Krajina pôvodu: Česká republika

 

Zloženie:
aqua, glycerin, alcohol denat., Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Arnica montana Flower Extract, Rutin, carbomer, Phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, Imidazolidinyl UREA, Sodium Hydroxide, CI 14720, CI 15985, CI 19140, CI 28440, parfum.