Kúpeľový olej bergamot a citrónová tráva v mandľovom oleji 200 ml TOPVET

8,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 8,00 €
Kód tovaru: 010
 Späť na: Telová kozmetika

Kúpeľový olej bergamot a citrónová tráva v mandľovom oleji 200 ml TOPVET

Telový a kúpeľový olej s vysokým obsahom rastlinných silíc spríjemnia Vašu masáž alebo kúpeľ svojou vôňou. Vôňa bergamotu a citrónovej trávy pomáhajú pri strese a napätí, osviežujú pri únave. Bergamot a citrónová tráva majú značné zvláčňujúce účinky, a preto sa vo východnej medicíne využívajú k omladzujúcim procedúram.

Použitie: je vhodný pre každý typ pleti. Aplikujte dostatočné množstvo priamo na pokožku alebo približne 5 ml do kúpeľa. Olej je vhodný aj k relaxačným, športovým a aromaterapeutickým masážam. Receptúra ​​neobsahuje látky so zvýšenou penivosťou, preto je možné olej použiť aj do vírivých vaní

Pozor! Bergamot vyvoláva precitlivenosť pleti na slnečné lúče, preto po jeho použití nie je vhodné vychádzať na priame slnko!

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom!

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej predsaitlivělosti na niektorú zložku prípravku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

Krajina pôvodu: Česká republika

 

Zloženie:
Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Macadamia ternifolia seed Oil, Citrus Bergamia LEAF Oil, Cymbopogon Flexuosus Herb Oil, tocopheryl acetate, Citral, Geraniol, limonene, Linalool.