Sérum na scelenie tónu pleti Priezračné Pleso 30 ml Liptavia

16,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 16,00 €
Kód tovaru: 8586021410636
 Späť na: Kozmetika pre ženy

Sérum na scelenie tónu pleti Priezračné Pleso 30 ml Liptavia

Nechceme ich na oblečení ani na pleti. Ako sa zbaviť neželaných škvŕn a vrátiť si sebavedomie? Odpoveď nájdete vo fľaštičke so sérom Priezračné pleso.

NAPRAVTE FAREBNÝ TÓN SVOJEJ PLETI POMOCOU PRÍRODNÝCH TRIKOV

Blahodarné a rýchle účinky sér ich predurčujú na riešenie špeciálnych problémov pleti. Ľahko prenikajú do hĺbky pokožky, kde pracujú v prospech vašej krásy. Z čoho sme teda vytvorili toto jedinečné sérum?

Ako základ nám poslúžila kyselina askorbová (t.j. vitamín C) v tekutej forme. Okrem množstva iných vlastností prospešných pre pleť je účinným prostriedkom na jej rozjasnenie. Navracia jej žiarivosť a vyrovnáva nedokonalosti.

Jedlá sóda čistí upchaté póry a zmenšuje ich, likviduje čierne bodky a odstraňuje z pleti zvýšenú mastnotu. Takto pripravená pokožka lepšie prijíma aktívne látky v krémoch a ďalších ošetrujúcich produktoch.

Olej z mrkvových semien prirodzene chráni pokožku pred UV žiarením, má  regeneračné a vyhladzujúce vlastnosti. Pleť zanecháva hebkú a vyhladenú. Je známou pomôckou pre rovnomerné a zdravé opálenie.

Biela ľalia má vyhladzujúce a hydratačné účinky. Predchádza suchosti pokožky a vyhľadávaná je pre schopnosť spomaliť starnutie pleti.

Ako používať produkt:
Pre čo najlepšie výsledky sérum nanášajte na dobre vyčistenú pleť a po jeho vstrebaní použite kvalitný hydratačný krém. Výnimočne dobre pôsobí v spojení s nočným krémom.

Krajina pôvodu: Slovensko

 

Zloženie:
Tilia Vulgaris Flower WATER, glycerin, Caprylic/Capric triglyceride, glyceryl stearate, Vitis Vinifera Seed Oil, SORBITAN OLIVATE, stearic acid, Cetyl alcohol, tocopheryl acetate, ASCORBYL PALMITATE, sodium bicarbonate, Ascorbic acid, Lilium Candidum Flower Extract, ethylhexylglycerin, benzyl benzoate.