Očný krém Vábenie Vlčice 30 ml Liptavia

12,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 12,00 €
Kód tovaru: 8586021410490
 Späť na: Výživa pleti

Očný krém Vábenie Vlčice 30 ml Liptavia

Často najmenší, no v mnohých ohľadoch najdôležitejší krém, ktorý by každá žena mala mať. Stará sa nám totiž o tú najjemnejšiu pokožku. Reč je o očnom kréme. Aký je ten náš z radu Vábenie vlčice?

PLEŤ V RUKÁCH LIPTOVSKEJ PRÍRODY

Očný krém je presne ten produkt, ktorý vám ušetrí trápenie s prvými vráskami. Tie sa spravidla objavujú práve v okolí očí, kde je pokožka najtenšia a najzraniteľnejšia. Zloženie tohto krému sme preto prispôsobili potrebám dospelej zrelej pleti tak, aby ošetroval jemne a zároveň účinne.

Čučoriedky s ich vysokým obsahom organických kyselín a vitamínov B a C v kozmetike nikdy nie sú na škodu. Majú antibakteriálne a sťahujúce účinky, vyhladzujú drobné jazvy a vyrovnávajú farebný tón pleti.

Výťažky z brezy doprajú pleti omladenie a regeneráciu. Ochranu pred stratou pružnosti a predčasným starnutím tu zabezpečujú antioxidanty, najmä vitamín E. Upokojujúce účinky brezy na pleť poznali už naše prastaré mamy.

Naopak kofeín pleťové bunky nabudí a dodáva im energiu. Má protizápalové účinky a jeho efekt spoznáte podľa toho, že zredukuje vačky a kruhy pod očami.

Ako používať produkt.
Očný krém odporúčame používať 2x denne - ráno ako súčasť čistenia pleti spolu s denným krémom a každý večer po odlíčení. Aplikuje sa jemným vklepkaním vo vzdialenosti asi 1 cm od očného viečka.

Krajina pôvodu: Slovensko

 

Zloženie:
simmondsia chinensis seed oil, aqua, Cocos nucifera Oil, Helianthus Annuus Seed, Cetaryl alcohol, Coco – Glucoside, butyrospermum parkii Butter, VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT, Betula Pendula Twig Oil, Caffeine, xanthan gum, Prunus armeniaca kernel oil, Aloe Barbadensis LEAF juice POWDER, CITRIC ACID, Tocopherol, lactic acid, Sorbic Acid, Formic Acid, Citronellol, limonene, Linalool.