Nočný krém Dotyk Vánku 50 ml Liptavia

16,90 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 16,90 €
Kód tovaru: 8586021410223
 Späť na: Výživa pleti

Nočný krém Dotyk Vánku 50 ml Liptavia

Mladá pleť ešte nedotknutá časom je tá najkrajšia. Najúčinnejším trikom, ako si ju udržať čo najdlhšie, je každodenná starostlivosť v podobe krémov. Náš 100% prírodný nočný krém Dotyk vánku sa rád stane tvojím tajomstvom večnej mladosti.

SVIEŽA PLEŤ POMOCOU LIPTOVSKEJ PRÍRODY

Kým denný krém tvoju pleť chráni, nočný jej dodáva potrebnú výživu. Vzácne zloženie tohto nočného krému udrží tvoju pleť v tej najlepšej kondícii a spomalí jej starnutie. Kým ty o krásnej pokožke snívaš, on pracuje na tom, aby si ju dostala.

Pri tvorení krému sme toto všetko dali za úlohu účinným výťažkom z hrozna, brezy a medovky.

Hroznový olej a vitamín E, ako hlavné zložky celého radu Dotyk vánku, pleť výborne zhydratujú a dodajú jej jemnosť. Vďaka nekonečnému množstvu antioxidantov v oleji zostane pevná a mladistvá po dlhý čas.

Osvieženie a zaslúženú regeneráciu doprajú pleti výťažky z brezy. S naším krémom potvrdzujeme dobré rady starých mám o prečisťujúcich a dezinfekčných účinkoch brezy na pokožku.

Pre príjemný pocit pri nanášaní krému sme pridali medovku. Mladú pleť udrží nielen jemnú a jasnú, ale ju aj príjemne prevonia.

Pre dokonalý výsledok aplikuj krém Dotyk vánku vždy na vyčistenú pleť a používaj v kombinácii s ostatnými produktami z tejto pleťovej kolekcie. Všetky vyrábame s láskou ručne tak, aby boli vhodné aj pre vegánov. V súlade s prírodou ich balíme do recyklovateľných obalov.

Ako používať produkt.
Pre dokonalý výsledok aplikuj krém Dotyk vánku vždy na vyčistenú pleť a používaj v kombinácii s ostatnými produktami z tejto pleťovej kolekcie.

Krajina pôvodu: Slovensko

 

Zloženie:
Tilia Vulgaris Flower WATER, glycerin, Caprylic/Capric triglyceride, glyceryl stearate, Vitis Vinifera Seed Oil, SORBITAN OLIVATE, stearic acid, Cetyl alcohol, tocopheryl acetate, ASCORBYL PALMITATE, sodium bicarbonate,Melissa officinalis Extract, Betula Pendula Twig Oil, ethylhexylglycerin, Citral, Citronellol, Geraniol, limonene.