Konopný balzam 100ml TOPVET

7,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 7,00 €
Kód tovaru: 696
 Späť na: Výživa pleti

Konopný balzam 100ml TOPVET

Využíva sa ako podpora v starostlivosti o ekzematickú a svrbiacu pleť. Vhodný je aj na suchú pleť a pokožku vystavenú každodennému stresu veľkomiest. Konopný balzam je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny (linolová, alfa-linolénová a najmä gama-linolénová). Konopný olej zvyšuje obsah ceramidov v pokožke a tým zvyšuje jej prirodzenú bariérovú funkciu. Pleť hydratuje a regeneruje.

Použitie:Jemne naneste podľa potreby aj niekoľkokrát denne. Balzam je vhodný na každodennú starostlivosť o suchú a ekzematickú pokožku. Je možné ho použiť aj ako ochranný a regeneračný balzam na telo a tvár.

Skladovanie:
Uchovajte pri izbovej teplote. Nevystavujte priamemu slnku.

Všeobecné upozornenia: Používajte v súlade s návodom na použitie. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Nie je vhodné pre deti do troch rokov. Prírodné produkty môžu vyvolať alergickú reakciu. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.


Zložnie:
Aqua, Cannabis Sativa Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Polysorbate 80, Glycerín, Etylhexyl Stearate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Polyacrylamide, C13-14 Isoparafín, Lazyl Hydrogenated Castor Oil, Ceteareth-20, Carbomer, Triethanolamine, Parfém, D-Limonene, Linalool