Šípkový olej Divoká Šípka 30 ml Liptavia

8,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 8,00 €
Kód tovaru: 8586021410643
 Späť na: Pleťová kozmetika

Šípkový olej Divoká Šípka 30 ml Liptavia

Drobné plody šípovej ruže skrývajú viac, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Objavte s nami tajomstvo krásnej a zdravej pleti ukryté šípkach.

100% PRÍRODNÝ OLEJ ZO ŠÍPOK

Radí sa medzi všestranné oleje, ktoré sú pre ľudské telo prospešné zvonka aj zvnútra. Jeho potenciál sme sa naučili využívať naplno a dnes ho nielen pijeme, ale pridávame aj do ošetrujúcej kozmetiky.

Zloženie oleja je výnimočné pre množstvo vitamínov (A, B, E, C a K), prvkov ako draslík, železo, vápnik, horčík či nenasýtené mastné kyseliny a karotenoidy. Mimoriadny úspech majú preto šípky hlavne v pleťovej kozmetike. Pokožku hydratujú, omladzujú, chránia, vyživujú a spevňujú. Sú skvelým prostriedkom proti vráskam, stareckým i pigmentovým škvrnám. Unavenej a mdlej pleti dodajú stratený jas a žiarivosť.

Z oleja vyrábaného lisovaním za studena sa vyrábajú omladzujúce séra, regeneračné krémy, balzamy na pery a mnoho ďalších voňavých produktov. Príjemná je však aj masáž priamo s olejom. Doprajte ju svojej pleti a odvďačí sa vám pevnosťou, jemnosťou a mladistvým vzhľadom.

Olej je vhodný na každý typ pleti a pre všetky vekové kategórie. Výnimočne dobre pôsobí na zrelú pleť, ktorá najviac ocení výživu, ktorú poskytuje.

Krajina pôvodu: Slovensko

 

Zloženie:
Rosa Moschata Seed Oil.