Konopná masť (čistá) premium 100 ml Konopná farma Liptov

15,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 15,00 €
Kód tovaru: 8588008674055
 Späť na: Liečivá kozmetika

Konopná masť (čistá) premium 100 ml Konopná farma Liptov

Poctivá konopná masť. Výroba jednej masti trvá 5 dní. Konopná masť pomáha zvlhčovať a regenerovať pokožku takmer u všetkých kožných probémoch akými sú psoriáza, rôzne vyrážky, akné, opary, ekzémy, bodnutie hmyzom a ďalšie. Veľkými problémami sú kŕčové žily, bércove vredy či hemoroidy, ktoré sú čoraz rozšírenejšie. Aj tu naša konopná masť regeneruje vašu pokožku. Je tiež veľmi vhodným variantom na spálenú pokožku od slnka, kedy pokožku zregeneruje a hydratuje.

Krajina pôvodu: Slovensko

Ako používať produkt.
Aplikujte tenkú vrstvu na určené miesto jedenkrát denne a jemne vmasírujte do pokožky. Aplikujte lokálne maximálne na 18% povrchu tela (napr. na chrbát alebo horné končatiny či na dolnú končatinu prípadne na prednú alebo zadnú stranu dolných končatín a pod.). Nepoužívajte na veľké plochy pokožky a natretú časť pokožky neprekrývajte. Po aplikácii si umyte ruky.


Zloženie:
butyrospermum parkii Butter (bambucké maslo) 50,6 %, cannabis sativa seed oil (konopný olej zo semien) 34,6 %, Beeswax (včelí vosk) 11,4 %, CANNABIS SATIVA LEAF EXTRACT (konopná sušina z listov) 2 %