Mandľový olej BIO 25ml TOPVET

7,50 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 7,50 €
Kód tovaru: 60783
 Späť na: Čistenie pleti

Mandľový olej BIO 25ml TOPVET

Panenský, za studena lisovaný BIO olej

Bez konzervačných látok

Za studena lisovaný olej získavaný z mandlí patrí medzi najcennejšie a najluxusnejšie kozmetické oleje. Nedráždivý olej pokožke dodá pocit hebkosti, pružnosti, vláčnosť a vitalitu. Podporuje prirodzenú hydratovanosť a vitalitu pokožky, preto je súčasťou najluxusnejších kozmetických prípravkov.

Prírodná BIO kozmetika certifikovaná spoločnosťou NaTrue Vám garantuje mandľový olej s nulovým obsahom parfumov, konzervantov, farbív, ropných produktov a iných syntetických alebo geneticky modifikovaných surovín. Zber surovín prebieha maximálne šetrne s ohľadom na druhovú špecifickosť.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom! Pri nižších teplotách môže v oleji vznikať sediment nenasýtených mastných kyselín, ktorý nie je na závadu, ale je naopak zárukou kvality studeného lisu.

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

Ako používať produkt.
Použitie: vhodný na pravidelnú starostlivosť o problematickú, precitlivenú a opaľovaním poškodenú pokožku. BIO prípravky sú pre svoje výnimočné vlastnosti vhodné aj pre citlivú detskú pokožku. Aplikujte každé ráno a večer na pleť zbavenú všetkých nečistôt. Pred použitím pretrepte.

Zloženie:
Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil