Cleansing tonic - anti age care 90ml TOPVET

11,50 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 11,50 €
Kód tovaru: 774
 Späť na: Čistenie pleti

Cleansing tonic - anti age care 90ml TOPVET

Čistiace tonikum s výťažkami z opuncie, MG Relax® proti stresu, výťažkami z Gotu kolies a banánovníka obyčajného

Čistiace tonikum na zrelú pleť. Tonikum obsahuje Ω6 Ceramide®, ktorý udržuje a obnovuje integritu pleti, chráni pokožku proti starnutiu. Fucogel® (rastlinný cukor) zaisťuje prirodzenú hydratáciu kože. Maturine® (výťažok z banánovníka a gotu kolesami) vyrovnáva stratu elasticity pokožky spôsobenú ubúdaním hormónov v tele. MG Relax® (výťažok z kvetu lotosu a lekna) tlmí prejavy stresu z prostredia. Bylinný komplex navráti Vašej pleti sebavedomie, krásu a prináša kontrolu nad procesom starnutia.

    dermatologicky testované
    originálna receptúra
    parfumované výťažky z rastlín

Použitie: čistiace tonikum je určené na aplikáciu pre zrelú pleť. Naneste na pleť a za použitia vatového obrúska pleť dôkladne zbavte všetkých nečistôt.

Uchovajte pri izbovej teplote. Nevystavujte priamemu slnku. Používajte v súlade s návodom na použitie. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Nie je vhodné pre deti do troch rokov.

Zloženie:

Aqua, Butylene Glycol, Glycerín, Polysorbate 80, Octyldodecyl PCA, Mentyl PCA, Alcohol Denat. Water, Nymphaea Coerulea Flower Water, Parfém, Alpha-Izometyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, D-Limonene, Linalool