Osviežujúca zmes do kúpeľa v mandľovom oleji 200 ml TOPVET

6,60 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 6,60 €
Kód tovaru: 092
 Späť na: Kozmetika pre ženy

Osviežujúca zmes do kúpeľa v mandľovom oleji 200 ml TOPVET

Bez konzervačných látok

Osviežujúci mandľový olej obsahuje bylinnú kompozíciu s relaxačným, osviežujúcim a energizujúcim účinkom. Kúpeľ či masáž je vhodné použiť pri fyzickom i psychickom vyčerpaní. Pomáha navodiť pocity pohody a dobrej nálady. Zmes luxusných olejov pokožku optimálnym spôsobom vyživuje a hydratuje.

Použitie: je vhodný pre každý typ pleti. Aplikujte dostatočné množstvo priamo na pokožku alebo približne 5 ml do kúpeľa. Olej je vhodný aj k relaxačným, športovým a aromaterapeutickým masážam. Receptúra neobsahuje látky so zvýšenou penivosťou, preto je možné olej použiť aj do vírivých vaní.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom! Prípadný sediment nie je závadou prípravku.

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

Krajina pôvodu: Česká republika

 

Zloženie:
Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Macadamia ternifolia seed Oil, CITRUS GRANDIS PEEL Oil, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Cymbopogon Flexuosus Herb Oil, tocopheryl acetate, Citral, Geraniol, D-limonene, Linalool.