Nočný krém Prameň Pokušenia 30 ml Liptavia

10,90 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 10,90 €
Kód tovaru: 8586021410339
 Späť na: Kozmetika pre ženy

Nočný krém Prameň Pokušenia 30 ml Liptavia

Suchá pleť nemusí byť len problémom zrelej pleti. Potrápiť dokáže aj mladú a sviežu. Jediným riešením, ako jej uľaviť, je zabezpečiť jej dostatočnú výživu vo dne aj v noci.

VYŽIVENÁ PLEŤ VĎAKA PRÍRODNÝM VÝŤAŽKOM

Kým denný krém tvoju pleť chráni, nočný jej dodáva potrebnú výživu. Vzácne zloženie tohto nočného krému udrží tvoju pleť v tej najlepšej kondícii a spomalí jej starnutie. Kým ty o krásnej pokožke snívaš, on pracuje na tom, aby si ju dostala.

Jeho tajomstvo tkvie v čisto prírodnom zložení.

Ako základnú zložku sme si vybrali hroznový olej, ktorý vďaka svojej ľahkej konzistencii rýchlo preniká do hĺbky pokožky a vyživuje ju. Obsahuje množstvo vitamínu E, ktorý udržiava v pleti vlahu a zabraňuje odbúravaniu kolagénu. Tak zachováva jej mladistvý vzhľad, zdravie a vitalitu.

Pre príjemnú medovú vôňu a regeneračné účinky sme si zamilovali lipu. Jej výťažky pôsobia na pleť ako ošetrujúci balzam. Pleť nielenže upokojuje, ale jej aj poskytuje ochranu pred vonkajšími nečistotami a odďaľuje prvé vrásky.

Na suchú pleť má blahodarné účinky aj drobná fialka. Pôsobí antioxidačne, upokojuje podráždenú pleť a zmierňuje svrbenie. Páči sa nám, že obsahuje veľa vitamínu C.

Všetky vyrábame s láskou ručne tak, aby boli vhodné aj pre vegánov. V súlade s prírodou ich balíme do recyklovateľných obalov.

Kompaktná veľkosť krému je ideálna na cesty alebo ako darček.

Ako používať produkt.
Pre dokonalý výsledok aplikuj krém Prameň pokušenia vždy na vyčistenú pleť a používaj v kombinácii s ostatnými produktami z tejto pleťovej kolekcie.

Krajina pôvodu: Slovensko

 

Zloženie:
Tilia Vulgaris Flower WATER, glycerin, Caprylic/Capric triglyceride, glyceryl stearate, Vitis Vinifera Seed Oil, SORBITAN OLIVATE, stearic acid, Cetyl alcohol, tocopheryl acetate, ASCORBYL PALMITATE, sodium bicarbonate, Tilia Vulgaris Flower Extract, Viola Odorata Extract, ethylhexylglycerin, benzyl benzoate.