Mydlo bambucké maslo s jazmínom a ovsom 115 g TOPVET

3,40 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 3,40 €
Kód tovaru: 634
 Späť na: Kozmetika pre ženy

Mydlo bambucké maslo s jazmínom a ovsom 115 g TOPVET

Jedná sa o produktovú skupinu, ktorá je pripravená s maximálnym dôrazom na použité suroviny. Bylinná kompozícia je bohatá na bambucké maslo, med, výťažky ovsa a rastlinné silice. Mydlá sú vďaka použitým surovinám bohatá na vitamíny, vosky a nenasýtené mastné kyseliny. Vašej pokožke mydlá prináša aktívnu hydratáciu, optimálnu výživu a jemný abrazívny účinok. Mydlá z radu Nature neobsahujú syntetické farbivá a sú parfumovaná iba prírodnými silicami.

Natural bambucké maslo & ovos & jazmín - prírodné mydlo obsahuje vysoký podiel bambuckého masla a ovsených vločiek. Bambucké maslo je veľmi cenná kozmetická surovina pre vysoký obsah vitamínov, voskov a nenasýtených mastných kyselín. Drobné čiastočky ovsa dodávajú mydlu veľmi jemný abrazívny účinok. Jazmín ukľudňuje pri telesnom a psychickom vyčerpaní. Vašu pokožku hydratuje, vyživuje, zvyšuje pružnosť a vláčnosť. Mydlo nie je parfumované, príjemnú arómu zaisťuje 100% rastlinná silice.

používame aktívne látky najvyššej kvality az prírodných zdrojov
mydlá sú vyrábané ručne, maximálne šetrne k použitým surovinám
výrobky neobsahujú ropné a iné cudzorodé látky
výrobky netestujeme na zvieratách
výroba je šetrná k životnému prostrediu

Krajina pôvodu: Česká Republika

 

Zloženie:
aqua, Propylene glycol, SODIUM STEARATE, glycerín, SUCROSE, SODIUM LAURETH SULFATE, Jasminum Officinale Oil, sorbitol, SODIUM MYRISTATE, Sodium Laurate, SODIUM LAURYL SULFATE, Avena Sativa Kernel Flour, Silica, Sodium Chloride, stearic acid, TITANIUM DIOXIDE, Myristica Acid , butyrospermum parkii Butter, Lauric Acid, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium etidronate.