Kúpeľový olej levanduľa a medovka v mandľovom oleji 200 ml TOPVET

8,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 8,00 €
Kód tovaru: 015
 Späť na: Kozmetika pre ženy

Kúpeľový olej levanduľa a medovka v mandľovom oleji 200 ml TOPVET

Telový a kupeľový olej s vysokým obsahom levandule a medovky. Tradične sa aróma levandule a medovky úspešne využíva na úľavu pri bolestiach hlavy, nespavosti a stresu.

V tradičnej čínskej medicíne sa používa pri prejavoch nepokoja, depresiách a úzkostných stavoch. Kožu olej regeneruje, vyživuje a revitalizuje. Ochráni pokožku pred nežiadúcimi účinkami chlóru a následne je koža dokonale vyživená.

Použitie: olej je vhodný pre každý typ pleti. Aplikujte dostatočné množstvo priamo na pokožku, alebo približne 5 ml do kúpeľa. Olej je vhodný na relaxačnú, športovú ale aj aromaterapeutickú masáž. Receptúra neobsahuje látky so zvýšenou penivosťou, preto je možné olej použiť aj do vírivých vaní.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku. Chráňte pred mrazom! Prípadná usadenina nie je na prekážku kvality prípravku.

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

Krajina pôvodu: Česká Republika

 

Zloženie:
Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Macadamia ternifolia seed oil, Lavandula Angustifolia Oil, Melissa officinalis FLOWER/LEAF/Stem Oil, tocopheryl acetate, coumarin, farnesol, Linalool, Geraniol