Denný krém Prameň Pokušenia 50 ml Liptavia

16,90 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 16,90 €
Kód tovaru: 8586021410308
 Späť na: Kozmetika pre ženy

Denný krém Prameň Pokušenia 50 ml Liptavia

Aj mladá pleť môže byť suchá. Najlepší spôsob, ako ju mať pod kontrolou, je pravidelné hydratovanie s pomocou krému. Náš denný krém Prameň pokušenia ťa presvedčí, že prírodná kozmetika je to pravé aj pre teba.

KRÉMOVANIE NA LIPTOVSKÝ SPÔSOB

Suchá pleť, viac ako ktorákoľvek iná, potrebuje každý deň dokonale zhydratovať a vyživiť. Do pleťového krému Prameň pokušenia sme preto vybrali len tie najpestujúcejšie zložky z Liptova. Suchej pleti dodajú dostatočnú vlahu, zbavia ju pnutia a zároveň udržia jej mladistvý tón čo najdlhšie.

Hroznový olej je známy svojimi zjemňujúcimi a ochrannými vlastnosťami. Vďaka vysokému obsahu vitamínu E sa môžeš spoľahnúť na jeho antioxidačné a regeneračné účinky. Tvojej pleti tiež pomôže zadržať vodu, takú potrebnú pre jej krásu a zdravé fungovanie.

Orgován, ako zásobáreň vitamínov skupiny A, C, E, B, D, a K, dokáže skvele vyživiť a zvláčniť pokožku, ktorú zanecháva hladkú a pevnú.

Nevynechali sme ani výťažky z ruže, ktoré sú v starostlivosti o suchú a citlivú pleť legendárne. Efektívne pleť upokojujú, hydratujú a zjemňujú.

Všetky sú vyrábané s láskou, ručne a v súlade s prírodou balené do recyklovateľných obalov.

Ako používať produkt.
Pre dokonalý výsledok aplikuj denný krém Prameň pokušenia vždy na vyčistenú pleť a používaj v kombinácii s ostatnými produktami z tejto pleťovej kolekcie.

Krajina pôvodu: Slovensko

 

Zloženie:
Tilia Vulgaris Flower WATER, glycerin, Caprylic/Capric triglyceride, glyceryl stearate, Vitis Vinifera Seed Oil, SORBITAN OLIVATE, stearic acid, Cetyl alcohol, tocopheryl acetate, ASCORBYL PALMITATE, sodium bicarbonate, SYRINGA VULGARIS EXTRACT, Rosa Moscata Flower Extract, ethylhexylglycerin, Citronellol, Geraniol, Hexyl CINNAMAL, CINNAMYL alcohol, Benzyl Salicylate.