Čokoládové opaľovacie mlieko OF 30 200 ml TOPVET

12,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 12,00 €
Kód tovaru: 932
 Späť na: Kozmetika pre ženy

Čokoládové opaľovacie mlieko OF 30 200 ml TOPVET

Mlieko je pripravené unikátnou technológiou, ktorá zaisťuje pokožke súvislú ochrannú kryciu vrstvu. Mlieko vhodne kombinuje účinky ochranných filtrov, čím je zaistená vysoká UVA aj UVB ochrana.

Pokožka je chránená proti spáleniu, vysušeniu a pred trvalým poškodením UVA lúčmi. Vďaka komfortnej textúre mlieka, sa prípravok ľahko aplikuje, účinne hydratuje, je odolný voči vode, piesku a potu. Mlieko neobsahuje syntetické farbivá a minerálne oleje.

Použitie: mlieko je určené od 1 roka pre svetlý a citlivý typ pleti. Prípravok zaisťuje vysokú ochranu v našom klimatickom pásme a pre tmavý fototyp je dostatočný aj pre pobyt pri mori. Naneste prípravok na pokožku a jemne votrite. Pri kúpaní, potení a sušenie uterákom je vhodné aplikáciu opakovať. Pre optimálnu starostlivosť doporučujeme po opaľovaní ošetriť pokožku Poopalovacím mliekom Topvet.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom!

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

Pozor! Ani najkvalitnejšie opaľovacie prípravky nie sú schopné zaistiť 100% ochranu, preto neodporúčame vystavovať dojčatá a malé deti priamemu slnku. Nadmerná slnečné expozícia predstavuje vážne zdravotné riziko.

Krajina pôvodu: Česká republika

 

Zloženie:
aqua, OCTOCRYLENE, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, glyceryl stearate, cetearyl alcohol, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetrametylbutylphenol, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, glycerín, ceteareth-20, decyl glucoside, xanthan gum, Propylene glycol, Ceteareth-12, CETYL PALMITATE , Diazolidinyl UREA, sodium benzoate, POTASSIUM SORBATE, benzyl alcohol, Dehydroacetic Acid, panthenol, tocopheryl acetate, CITRIC ACID, trietanolamínu, parfum.