Zubná niť s príchuťou mäty ECO HEAD

6,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 6,00 €
Kód tovaru: 8586021411473
 Späť na: Zubné kefky

Zubná niť s príchuťou mäty ECO HEAD

Zubná niť ako riešenie pri nepríjemnom pocite medzi zúbkami. Zvyšky jedla sú veľmi nepríjemnou záležitosťou. Práve preto je čistenie medzizubného priestoru dôležité pri dodržiavaní správnej a celkovej dentálnej hygieny. Odborníci, stomatológovia odporúčajú čistenie zubnou niťou na dennej báze. A pri tejto nádherne osviežujúco voňavej zubnej niti je veľkou výhodou aj zohľadňovanie životného prostredia. Táto krásne voňajúca zubná niť s mätovým olejom je ľahko rozložiteľná a tým pádom aj šetrná k našej matičke zemi. Je to niť, ktorá je z kukuričného škrobu, a práve preto nieje bremenom pre našu prírodu.

Zubnú prírodnú niť s príchuťou Mäty sme vybrali pretože:

Krásna mätová príchuť
Zloženie z kukuričného škrobu
Vhodné pre Vegánov
Ekologicky kompostovateľná
Prírodné zloženie
Recyklovateľné balenie
30 metrov zubnej nite s mätovým olejom

Zubná prírodná dentálna niť s príchuťou mäty, ktorý vytvára mätový olej, je úžasnou alternatívou, ktorá je šterná k prírode tak ako celá značka ECOhead. Niť môžu požívať s kľudným svedomím aj vegáni.

Ako používať produkt:
Omotajte niť okolo oboch prstov a držte ju. Opatrne vložte zubnú niť medzi zuby do zubného priestoru a jemne ju pretrite smerom hore a následne dole. Samozrejme medzi tým sa nechajte rozmaznávať príjemne upokojujúcou vôňou a aj chuťou mäty.

 

Zloženie:
Vláknina z 80%, Mikrokryštalický vosk 10%, Prírodný mätový olej 10%.