Kvapky na spánok 50 ml TOPVET

6,30 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 6,30 €
Kód tovaru: 60085
 Späť na: Kvapky a tinktúry

Kvapky na spánok 50 ml TOPVET

Doplnok stravy

Bylinný komplex slúži na navodenie kľudného a plnohodnotného spánku. Kvalitný spánok je nutný na dosiahnutie plnohodnotnej kvality života. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a ďalšie cenné látky, ktoré slúžia k upokojeniu a na dosiahnutie kvalitného spánku.

Hlavné účinné zloženie:    
Kozlik lekársky extrakt
Šišák bajkalský extrakt
Žen-šen extrakt     
Medovka lekárska bylina      
Mučenka bylina
Chmeľ otáčavý plod

Odporúčané dávkovanie: 2 - 4 ml (30 - 60 kvapiek) približne 30 minút pred spánkom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote / Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze / neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Všeobecné údaje: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu

Krajina pôvodu: Česká republika

 

Zloženie:
voda, jemný lieh (minimálne 35 obj.% alk./ethanolu), Kozlík lekársky (Valeriana officinalis) standardizovanýextrakt, Šišák bajkalský (Scutelaria baicalensis) štandardizovaný, Žen-šeň (Panax ginsend) štandardizovaný extrakt, Medovka lekárska (Melissa officinalis) bylina, mučenka (Passiflora sp.) bylina, Chmeľ otáčavý (Humulus lupulus) šištice.