Športový gél na kĺby 100 ml TOPVET

3,10 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 3,10 €
Kód tovaru: 963
 Späť na: Masážne prípravky a prírodné maste a oleje

Športový gél na kĺby 100 ml TOPVET

Či už si víkendový bojovník, občasný športový nadšenec alebo pravidelný ťahúň, naša unikátna bylinná kompozícia tí spríjemní športový zážitok. Nie je ťažké skončiť, ale začať. Zostaň vo forme.

Aplikujte na kožu niekoľkokrát denne. Neaplikujte na sliznicu a otvorené rany. Pre zvýšenie účinku je vhodné naniesť na určenú oblasť väčšie množstvo prípravku, obviazať a nechať pôsobiť dlhodobo (napr. Cez noc). Po aplikácii nevychádzajte na priame slnko, mohlo by dôjsť ku scitliveniu. Po aplikácii si dobre umyte ruky, aby nedochádzalo k zaneseniu prípravku do tvárovej časti.

Použitie: Aplikujte na bolestivý kĺb niekoľkokrát denne. Neaplikujte na sliznicu a otvorené rany. Pre zvýšenie účinku je vhodné naniesť na postihnutú oblasť väčšie množstvo prípravku, obviazať a nechať pôsobiť dlhodobo (napr. Cez noc). Po aplikácii nevychádzajte na priame slnko, mohlo by dôjsť k spáleniu kože. Po aplikácii si dobre umyte ruky, aby nedochádzalo k zaneseniu prípravku do tvárovej časti.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu, pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom!

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Prípravky Topvet nie sú testované na zvieratách.

Krajina pôvodu: Česká Republika

 

Zloženie:
aqua, glycerin, alcohol denat., Symphytum Officinale Root Extract, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Arnica montana Flower Extract, HYPERICUM PERFORATUM Flower/LEAF/STEM Extract, Juniperus Communis Fruit Oil, rosmarinus officinalis LEAF Oil, Mentha Piperita Oil, Eucalyptus Globulus LEAF Oil, Menthol, carbomer, Phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, Imidazolidinyl UREA, Sodium Hydroxide, CI 42053, D-limonene.