Konopné mlieko na kŕčové žily 11% 200 ml TOPVET

7,60 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 7,60 €
Kód tovaru: 955
 Späť na: Masážne prípravky a prírodné maste a oleje

Konopné mlieko na kŕčové žily 11% 200 ml TOPVET

K starostlivosti o kožu pri ťažkých nohách

Kompozícia aktívnych látok je vhodná na jemnú masáž kože pre podporu zdravej žilovej cirkulácie. Konopný olej zvyšuje prirodzenú bariérovú funkciu kože. Rakytníkový olej regeneruje a zvláčňuje. Huminové kyseliny z rašeliny pôsobia na kožu hydratačne, regeneračne a revitalizačne.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku. Chráňte pred mrazom! Prípadná usadenina nie je na prekážku kvality prípravku.

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

Ako používať produkt:
mlieko v dostatočnej miere naneste na určené miesto a jemne votrite. Mlieko je možné použiť aj vo forme zábalu. Odporúčame kombinácii s vnútorným užitím hroznového oleja.

Krajina pôvodu: Česká republika

 

Zloženie:
aqua, cannabis sativa seed Oil Glycereth-8 Esters, Caprylic/Capric triglyceride, glyceryl stearate, polysorbate 80, cetearyl alcohol, alcohol denat., glycerin, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, CAMPHOR, Peat Extract, Hippophae Rhamnoides FRUIT Extract, rosmarinus officinalis LEAF Extract, Arnica montana Flower Extract, ceteareth-20, Ceterareth-12, CETYL PALMITATE, allantoin, ethylhexylglycerin, Benzalkonium Chloride, PHENETHYL alcohol, panthenol, tocopheryl acetate, METHYL NICOTINATE, triethanolamine, CITRIC ACID.