Gél na regeneráciu pre športovcov lymforegen 100 ml TOPVET

3,10 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 3,10 €
Kód tovaru: 958
 Späť na: Masážne prípravky a prírodné maste a oleje

Gél na regeneráciu pre športovcov lymforegen 100 ml TOPVET

Masážna lymfodrenážna kompozícia vo forme gélu s vysokým obsahom biologických aktívnych látok, rastlinných extraktov a silíc. Účinnými zložkami sú aescín, aesculin helenin, flavonoidné glykozidy, triesla a celý rad ďalších. Pre tieto svoje vlastnosti sa používajú najmä ako podporné prostriedky k stimulácii lymfatického systému. Urýchľujú regeneráciu po zvýšenej fyzickej záťaži. Znižujú opuchy, vhodné na tzv. "Ťažké nohy". Detoxikujú a čistí pokožku.

Použitie: Aplikujte niekoľkokrát denne. Neaplikujte na sliznicu a otvorené rany. Pre zvýšenie účinku je vhodné naniesť na cieľovú oblasť väčšie množstvo prípravku, obviazať a nechať pôsobiť dlhodobo (napr. Cez noc). Po aplikácii nevychádzajte na priame slnko, mohlo by dôjsť ku scitliveniu na slnečné žiarenie.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu, pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom!

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Prípravky Topvet nie sú testované na zvieratách.

Krajina pôvodu: Česká Republika

 

Zloženie:
aqua, glycerin, alcohol denat., Juniperus Communis Fruit Oil, Rutin, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Eucalyptus Globulus LEAF Oil, rosmarinus officinalis LEAF Oil, CITRUS LIMON PEEL Oil, Menthol, Mentha Piperita Oil, Hamamelis Virginiana Bark/LEAF Extract, Cymbopogon Flexuosus Herb Oil, CUPRESSUS SEMPERVIRENS Oil, Equisetum arvense LEAF Extract, calendula officinalis Flower Extract, Urtica dioica LEAF Extract, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, CITRUS GRANDIS PEEL Oil, Phenoxyethanol, carbomer, ethylhexylglycerin, Imidazolidinyl UREA, Sodium Hydroxide, D-limonene, Linalool.