Borievkové masážne mlieko 200 ml TOPVET

5,50 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 5,50 €
Kód tovaru: 553
 Späť na: Masážne prípravky a prírodné maste a oleje

Borievkové masážne mlieko 200 ml TOPVET

Masážne mlieko s vysokým obsahom bobuľky silice. Borievka obyčajná je už po generácie využívaný pre svoje účinky na lymfatický systém, čím napomáha odstraňovať zo svalov toxické látky. Vhodné k masáži kože nôh i chrbta po zvýšenej námahe.

Návod na použitie: mlieko je určené na masáže, pre každý typ pleti. Aplikujte dostatočné množstvo priamo na čistú pokožku a dôkladne vmasírujte.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu, pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom.

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

Nežiaduce účinky: nie sú známe prípady predávkovania. V prípade, že je Vaša pokožka voči prírodným produktom precitlivená, vykonajte najprv test kožnej znášanlivosti na vnútornej strane zápästia.

Krajina pôvodu: Česká Republika

 

Zloženie:
aqua, Caprylic / Capric triglyceride, glyceryl stearate, Juniperus Communis Fruit Oil, glycerín, cetearyl alcohol, ceteareth-20, Ceteareth-12, CETYL PALMITATE, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, ethylhexylglycerin, tocopheryl acetate, panthenol , trietanolamín, CITRIC ACID, D-limonene.