Artroregen masážny gél 250 ml TOPVET

5,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 5,00 €
Kód tovaru: 296
 Späť na: Masážne prípravky a prírodné maste a oleje

Artroregen masážny gél 250 ml TOPVET

Bylinná kompozícia vo forme gélu s vysokým obsahom biologicky aktívnych látok, rastlinných extraktov a silíc.

Všetky byliny použité v receptúre patria medzi tradičné, vyskúšané a hlavne osvedčené byliny, ktoré používame ako účinnú podporu pri masáži kože v oblasti kĺbov. Prípravok je možné použiť aj pri zvýšenej telesnej námahe k urýchleniu regenerácie.

Použitie: Aplikujte na citlivé miesta niekoľkokrát denne. Neaplikujte na sliznice a otvorené rany. Pre zvýšenie účinku naniesť na určenú oblasť väčšie množstvo prípravku, obviazať a nechať pôsobiť dlhodobo (napr. Cez noc). Po aplikácii prípravku nevychádzajte na priame slnko, mohlo by dôjsť ku scitlivenie kože.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom!

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Dermatologicky testované. Nepoužívať pre deti do 3 rokov. Originálna receptúra.

Krajina pôvodu: Česká republika

 

Zloženie:
aqua, glycerín, alcohol denat., Symphytum Officinale Root Extract, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Arnica montana Flower Extract, Hypericum Perforatum Flower / LEAF / STEM Extract, Juniperus Communis Fruit Oil, rosmarinus officinalis LEAF Oil, Mentha Piperita Oil, Eucalyptus Globulus LEAF Oil , mentol, carbomer, Phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, Imidazolidinyl UREA, Sodium Hydroxide, CI 42053, D-limonene.