Škoricový masážny olej 200 ml TOPVET

6,10 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 6,10 €
Kód tovaru: 665
 Späť na: Kozmetika pre ženy

Škoricový masážny olej 200 ml TOPVET

Bez konzervačných látok

Škoricový masážny olej profesional BIO garantuje použitie nosnej zmesi, ktorá neobsahuje ropné ani iné cudzorodé látky. Škoricová silica spôsobuje lokálne prehriatie pokožky, rozšírenie ciev, a tým odbúravanie tukov v koži. (A tým napomáha regulovať vlastnosti kožné tukového tkaniva). Používa sa najmä v miestach výskytu príznakov celulitídy.

Použitie: Je vhodný pre každý typ pleti. Aplikujte dostatočné množstvo priamo na pokožku v miestach výskytu tzv. pomarančovej kože. Olej si dlhodobo udržuje sklz, je preto vhodný na rehabilitačné, relaxačné i športové masáži. Pre dosiahnutie maximálneho účinku odporúčame problematické partie tela precvičiť. Spoločné pôsobenie silíc a ľahkého precvičenia vedie k likvidácii tukových buniek a vyhladenie pokožky.

Pozor: Použitá silica vykazuje silný zahrievací efekt!

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom! Prípadný sediment nie je závadou prípravku.

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej přecitlivlosti na niektorú zložku prípravku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

Krajina pôvodu: Česká republika

 

Zloženie:
Helianthus Annuus Seed Oil, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Cocos nucifera Oil, Olea europea Fruit Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, tocopheryl acetate, rosmarinus officinalis LEAF Extract, limonene, Linalool, benzyl benzoate, eugenol, Cannamal, CINNAMYL alcohol.