Očný krém Plameň Vášne 30 ml Liptavia

14,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 14,00 €
Kód tovaru: 8586021410599
 Späť na: Výživa pleti

Očný krém Plameň Vášne 30 ml Liptavia

Suchá pleť je vždy tá, ktorá je najnáchylnejšia na tvorbu vrások. Neprekvapí teda, že jej majiteľky proti nim bojujú na všetkých frontoch. Jedným z trikov, ako sa ich zbaviť, sú očné krémy.

SVIEŽI POHĽAD NA SVET VĎAKA DAROM PRÍRODY

Pleť bez vrások po 40-tke nie je samozrejmosť. Prvé a neskôr najvýraznejšie vrásky sa objavujú práve v okolí očí, lebo pokožka je tu najtenšia. Preto ak chceme prejavy starnutia pleti potlačiť, musíme čestné miesto na poličke nájsť aj kvalitnému očnému krému.

Ten z radu Plameň vášne sme vyskladali z výťažkov známych kvetov – muškátu a fialky. Z krému robia prostriedok na upokojenie a zjemnenie pleti. Fialka navyše pôsobí chladivo a pleť vyhladzuje.

Kofeín, ako už tradičná zložka očných krémov, účinne redukuje kruhy a vačky pod očami a dodáva energiu unavenej pleti. Je výborným antioxidantom a pomáha vyrovnávať pH pokožky.

Ako používať produkt:
Očný krém odporúčame používať 2x denne - ráno ako súčasť čistenia pleti spolu s denným krémom a každý večer po odlíčení. Aplikuje sa jemným vklepkaním vo vzdialenosti asi 1 cm od očného viečka.

Krajina pôvodu: Slovensko

 

Zloženie:
simmondsia chinensis seed Oil, aqua, Cocos nucifera Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Cetaryl alcohol, Coco – Glucoside, butyrospermum parkii Butter, pelargonium graveolens Flower Oil, Viola Odorata Extract, Caffeine, xanthan gum, Prunus armeniaca kernel Oil, Aloe Barbadensis LEAF juice POWDER, CITRIC ACID, Tocopherol, lactic acid, Sorbic Acid, Formic Acid, Citronellol, benzyl benzoate, Geraniol, Linalool, limonene.