Anti-Aging sérum Prameň Života 30 ml Liptavia

16,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 16,00 €
Kód tovaru: 8586021410629
 Späť na: Výživa pleti

Anti-Aging sérum Prameň Života 30 ml Liptavia

Vrásky nelichotia žiadnej žene. Zastavte ich pomocou šípok a hrozna pochádzajúcich z lona prírody. 100% prírodné zloženie pleťového séra Prameň života spraví radosť vám i vašej pleti.

RECEPT NA KRÁSU PRIAMO Z PRÍRODY

Účinok pleťových sér je na pleti vidno takmer okamžite. Preto ich uctievame a voláme im na slávu. Ďalšou ich výhodou je, že podporujú účinky krému. Dajte si ho pod akýkoľvek krém a uvidíte tú zmenu.

Každý anti-aging produkt musí obsahovať vitamíny, antioxidanty a látky podporujúce hydratáciu a pevnosť pleti. Do tohto séra sme sa preto rozhodli použiť výťažky práve z takéhoto ovocia.

Fluidum zo šípkového a hroznového extraktu pleti dodáva iskru mladosti prostredníctvom schopnosti hydratovať a chrániť ju pred vonkajšími vplyvmi. Šípky zlepšujú vnútornú štruktúru pokožky, omladzujú ju, zbavujú vrások i pigmentových škvŕn. Hroznový olej v pleti zadržuje potrebnú vlhkosť a prispieva k zvýšeniu jej pružnosti. V kombinácii s vitamínom E prejavuje silné hydratačné a antioxidačné schopnosti.

Rýchlo vstrebateľný skvalén rastlinného pôvodu je látka, ktorá účinne uzamyká póry, čím v pleti zabraňuje strate vlahy. Je jedným z najlepších hydratantov a bojovníkov proti starnutiu pleti a tvorbe vyrážok.

Ako používať produkt:
Pre čo najlepšie výsledky sérum nanášajte na dobre vyčistenú pleť a po jeho vstrebaní použite kvalitný hydratačný krém. Výnimočne dobre pôsobí v spojení s nočnými krémami.

Krajina pôvodu: Slovensko

 

Zloženie:
Tilia Vulgaris Flower WATER, glycerin, Caprylic/Capric triglyceride, glyceryl stearate, Vitis Vinifera Seed Oil, SORBITAN OLIVATE, stearic acid, Cetyl alcohol, tocopheryl acetate, ASCORBYL PALMITATE, sodium bicarbonate, Squalene, Rosa Moscata Flower Extract, Vitis Vinifera FRUIT Extract, ethylhexylglycerin, Citronellol, Geraniol, limonene, Linalool.