Pleťová maska Vábenie Vlčice 150 ml Liptavia

16,50 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 16,50 €
Kód tovaru: 8586021410445
 Späť na: Pleťové masky

Pleťová maska Vábenie Vlčice 150 ml Liptavia

Naniesť si masku, vyložiť nohy a relaxovať. Že to znie ako sen? Premeňte ho na skutočnosť. Ba čo viac, na pravidelný rituál, ktorým si doprajete krásne hebkú a rozžiarenú pleť nadlho.

ZAMASKUJTE SVOJ VEK

Pleť v zrelom veku vyžaduje veľa. Zvýšené nároky na hydratáciu a výživu nás nútia si k bežnej starostlivosti dopĺňať produkty, ktoré jej dodajú to, čo jej chýba. Masky patria k tým najúčinnejším.

Do pleťovej masky Vábenie vlčice sme zamiešali kokteil účinných ílov a výťažky z brezy, čučoriedky a borievky.

Biely íl okrem toho, že vie zatočiť so zvýšenou mastnotou na pleti, je aj skvelým regeneračným prostriedkom. Zlepšuje štruktúru pleti a šetrne ju čistí. Zelený íl dopĺňa účinky bieleho a pleť tonizuje, spevňuje, vyživuje a vyhladzuje. Má tiež detoxikačné a protistarnúce účinky.

O prospechu brezy na pleť vedia už dlhé generácie. Výťažky z nej pokožku regenerujú a omladzujú. Breza má výnimočnú schopnosť uvoľňovať póry a zároveň ich dokonale prečistiť.

Čučoriedka je jeden z najzdravších druhov ovocia na svete. Pre pokožku na celom tele sú drobné bobule nenahraditeľné pre svoju antioxidačnú schopnosť. Zlepšujú prekrvenie pleti a chránia cievy pred poškodením.

Borievka omladzuje a oživuje zrelú pleť. Vysoký obsah vitamínov A, C a E z nej robí dokonalý prostriedok pre mdlú a unavenú pleť.

Ako používať produkt:
Masku nanášajte vždy na vyčistenú a navlhčenú pleť. Následne nechajte pôsobiť 10 minút a opatrne umyte teplou vodou. Pre dokonalý výsledok ošetrite pleť denným alebo nočným pleťovým krémom z kolekcie Vábenie vlčice.

Krajina pôvodu: Slovensko

 

Zloženie:
Illite, kaolin, glycerin, MONTMORILLONITE, Betula Pendula Twig Oil, VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT Extract, Juniperus Communis FRUIT Extract, Citronellol, limonene, Linalool, eugenol.