Pleťová maska Prameň Pokušenia 150 ml Liptavia

16,50 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 16,50 €
Kód tovaru: 8586021410346
 Späť na: Pleťové masky

Pleťová maska Prameň Pokušenia 150 ml Liptavia

Kúzlo pleťových masiek spočíva v rýchlosti a spoľahlivosti. Stávajú sa našou záchranou, keď sa nám stav pleti nečakane zhorší. Jednu takúto pomocníčku nájdeš aj v kolekcii Prameň pokušenia.

MASKA Z PRÍRODY PRE PRIRODZENÚ KRÁSU

Keď tvoja suchá pleť potrebuje vyživiť, požiadaj o pomoc prírodu. My sme sa tým riadili a do tejto masky sme zamiešali len to najlepšie, čo okolie Liptova ponúka.

Žltý a biely íl sú v zložení pleťových masiek už stálicou. Skvele regenerujú a revitalizujú pokožku, posilňujú ju a hĺbkovo vyživujú. Suchá pleť ich ocení, lebo predchádzajú jej šupinateniu a zlepšujú jej štruktúru. Biely íl má navyše antibakteriálne a protizápalové účinky.

Ako zásobáreň vitamínov B, C, D, E a K, karotenoidov, nenasýtených mastných kyselín a minerálov nesmie v našej maske chýbať rakytník. Obľúbiš si ho pre jeho schopnosť robiť pleť vláčnejšou a pružnejšou.

Voňavú ružu sme pridali pre jej tonizačné a čistiace účinky. Pleti tiež dodáva stratenú žiarivosť a vitalitu.

A nakoniec černice, na suchú pleť ako stvorené. Sú plné vitamínov (najmä C a E) a prirodzeným zdrojom vápnika a horčíka. Vďaka tejto výzbroji ťa nesklamú v boji s dehydratáciou pleti a jej starnutím.

Ako používať produkt:
Masku nanášaj vždy na vyčistenú a navlhčenú pleť. Následne nechaj pôsobiť 10 minút a opatrne umy teplou vodou. Pre dokonalý výsledok nezabudni pleť ošetriť denným alebo nočným pleťovým krémom z kolekcie Prameň pokušenia.

Krajina pôvodu: Slovensko

 

Zloženie:
Illite, kaolin, glycerin, Hippophae Rhamnoides FRUIT Extract, Rosa Moscata Flower Extract, Rubus Fruticosus FRUIT Extract, Citronellol, Geraniol.