Pleťová maska Dotyk Vánku 150 ml Liptavia

16,50 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 16,50 €
Kód tovaru: 8586021410247
 Späť na: Pleťové masky

Pleťová maska Dotyk Vánku 150 ml Liptavia

Pleť každej ženy občas potrebuje rýchlu pomoc. Vtedy povolávame do služby pleťové masky. Čarujú rýchlo a spoľahlivo. Jednu takú preto nájdete aj v našej kolekcii Dotyk vánku.

Zamaskuj sa do krásy s pomocou prírody

Lesklá pleť, známky akné, zväčšené póry. Smutne prikyvuješ, že je ti to známe? Táto ílová pleťová maska ti vráti úsmev. Namiešali sme do nej len to najlepšie z prírodných zdrojov Liptova.

Biely a zelený íl spolu s materinou dúškou sú tým najefektívnejším prostriedkom na znečistenú pleť, zanesené póry a zvýšenú mastnotu. Bojujú proti nim svojimi antibakteriálnymi a protizápalovými účinkami. Bohatý obsah minerálnych látok v íloch pleť upokojuje a účinne lieči akné i čierne bodky. Materina dúška zase zastavuje tvorbu zápalových procesov. Po hĺbkovom prečistení maskou zostáva pleť vyživená a jemná.

Rozmarín popri schopnosti osviežiť pokožku zlepšuje jej krvný obeh. V kombinácii s medovkou dodáva maske vôňu, ktorá sa pohrá so všetkými tvojimi zmyslami.

Ako používať produkt:
Masku nanášaj vždy na vyčistenú a navlhčenú pleť. Následne nechaj pôsobiť 10 minút a opatrne umy teplou vodou. Pre dokonalý výsledok nezabudni pleť ošetriť denným alebo nočným pleťovým krémom z kolekcie Dotyk vánku.

Krajina pôvodu: Slovensko

 

Zloženie:
Illite, kaolin, glycerin, MONTMORILLONITE, Thymus Serpyllum Extract, rosmarinus officinalis LEAF Extract, Melissa officinalis Extract, Linalool, Geraniol, limonene, Citral, Citronellol.