Mydlo aloe vera a grapefruit 115 g TOPVET

3,20 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 3,20 €
Kód tovaru: 626
 Späť na: Kozmetika pre ženy

Mydlo aloe vera a grapefruit 115 g TOPVET

Ide o základný produktový rad z našej ponuky. Kompozícia je bohatá na aloe vera a glycerín. Použité suroviny zaisťujú vašej pleti silné hydratačné, antioxidačné a revitalizačné účinky. Receptúra je obohatená o prírodné rastlinné silice, ktoré mydlám dodávajú silnú biologickú aktivitu a príjemnú sviežu ovocnú vôňu.
 
Premium Aloe & Grapefruit - základom mydla sú rastlinné látky a glycerín, vďaka ktorému má mydlo vynikajúce hydratačné vlastnosti. Toto mydlo je naviac obohatené o výťažky z aloe vera, ktorá dodáva pokožke pocit hebkosti, chráni ju a regeneruje. Bohatá pena zanechá pokožku čistú, starostlivo ošetrenú. Grapefruit posilňuje koncentráciu, pomáha pri depresiách a únave. Vašu pokožku hydratuje a vyživuje. Mydlo neobsahuje parfum, príjemná vôňa je docielená 100% grapefruitovú silicou.

používame aktívne látky najvyššej kvality az prírodných zdrojov
mydlá sú vyrábané ručne, maximálne šetrne k použitým surovinám
výrobky neobsahujú ropné a iné cudzorodé látky
výrobky netestujeme na zvieratách
výroba je šetrná k životnému prostrediu

Krajina pôvodu: Česká Republika

 

Zloženie:
glycerín, aqua, SODIUM STEARATE, Propylene glycol, sorbitol, Sodium Laurate, SODIUM LAURETH SULFATE, Aloe Barbadensis LEAF EXTRACT, CITRUS GRANDIS PEEL OIL, Sodium Chloride, SODIUM LAURYL SULFATE, stearic acid, Lauric Acid, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium etidronate.