Hydratačná pleťová maska Plameň Vášne 150 ml Liptavia

16,50 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 16,50 €
Kód tovaru: 8586021410544
 Späť na: Kozmetika pre ženy

Hydratačná pleťová maska Plameň Vášne 150 ml Liptavia

Problémy s pleťou vedia ženám pokaziť deň. Našťastie, dá sa im predchádzať správnou starostlivosťou. Urobte si pohodlie, na scénu prichádzajú pleťové masky.

ZAMASKUJTE NEDOKONALOSTI S PRÍRODNOU PLEŤOVOU MASKOU

Príroda nám dáva veľa. Niekedy aj recept na krásu. Pri náhlom sklone k suchosti a začervenaniu pleti siahnite po pleťovej maske z radu Plameň vášne. Prečo je taká jedinečná? Tajomstvo je v unikátnom zložení pochádzajúcom z liptovskej prírody.

Základnou ingredienciou je kombinácia blahodarne pôsobiacich ílov. Žltý a biely íl pokožku hĺbkovo

vyživujú, posilňujú, regenerujú a revitalizujú. Zároveň absorbujú škodlivé látky a zabezpečujú potrebnú detoxikáciu. Vďaka tomu je pleť osviežená, vláčna a má krajší tón. Zrelej pleti vrátia pružnosť a pevnosť.

Výťažky z kvetov harmančeka, fialky a šípovej ruže pleti dodajú hydratáciu, rozžiarenie a ochranu. Kvety zmierňujú začervenanie a eliminujú vrásky.

Ako používať produkt:
Masku nanášajte vždy na vyčistenú a navlhčenú pleť. Následne nechajte pôsobiť 10 minút a opatrne umyte teplou vodou. Pre dokonalý výsledok ošetrite pleť denným alebo nočným krémom z kolekcie Plameň vášne.

Krajina pôvodu: Slovensko

 

Zloženie:
Illite, kaolin, glycerin, Chamomilla recutita Flower Extract, Rosa Moscata Flower Extract, Viola Odorata Extract, Citronellol, Geraniol, limonene, Linalool, benzyl benzoate.