Čokoládové opaľovacie mlieko OF 20 200 ml TOPVET

7,50 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 7,50 €
Kód tovaru: 933
 Späť na: Kozmetika pre ženy

Čokoládové opaľovacie mlieko OF 20 200 ml TOPVET

Mlieko je pripravené unikátnou technológiou, ktorá zaisťuje pokožke súvislú ochrannú kryciu vrstvu. Mlieko vhodne kombinuje účinky ochranných filtrov, čím je zaistená silná UVA aj UVB ochrana.

Pokožka je chránená proti spáleniu, vysušenie a pred trvalým poškodením UVA lúčmi. Vďaka komfortnej textúre mlieka, sa prípravok ľahko aplikuje, účinne hydratuje, je odolný voči vode, piesku a potu. Mlieko neobsahuje syntetické farbivá a minerálne oleje.

Použitie: mlieko je určené pre deti od 1 roka s tmavším typom pleti, alebo na opálenú pokožku. Naneste prípravok na pokožku a jemne votrite. Pri kúpaní, potení a sušení uterákom je vhodné aplikáciu opakovať. Pre optimálnu starostlivosť doporučujeme po opaľovaní ošetriť pokožku Poopalovacím mliekom Topvet.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom!

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Dermatologickéy testované. Originálna receptúra.

Zem pôvodu: Česká republika

Pozor! Ani najkvalitnejšie opaľovacie prípravky nie sú schopné zaistiť 100% ochranu, preto neodporúčame vystavovať dojčatá a malé deti priamemu slnku. Nadmerná slnečné expozícia predstavuje vážne zdravotné riziko.

Krajina pôvodu: Česká Republika

 

Zloženie:
aqua, OCTOCRYLENE, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, glyceryl stearate, cetearyl alcohol, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, glycerin, ceteareth-20, Ceteareth-12, CETYL PALMITATE, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetrametylbutylphenol, decyl glucoside, Diazolidinyl UREA, sodium benzoate, POTASSIUM SORBATE, xanthan gum, Propylene glycol, benzyl alcohol, Dehydroacetic Acid, panthenol, tocopheryl acetate, CITRIC ACID, triethanolamine, parfum.