Sprchový gél + šampón 2v1 Tatranský Dravec 200 ml Liptavia

6,50 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 6,50 €
Kód tovaru: 8586021410728
 Späť na: Kozmetika pre mužov

Sprchový gél + šampón 2v1 Tatranský Dravec 200 ml Liptavia

My, muži, máme radi praktické veci. Výnimkou nie sú ani kozmetické produkty. Nechce sa nám používať množstvo výrobkov, keď všetko, čo potrebujeme, nájdeme v jednom. Preto je tu sprchovací gél a šampón 2v1 Tatranský dravec.

OSPRCHOVANIE A UMYTIE VLASOV V JEDNOM KROKU

Produkty „viac v jednom“ sú pre mužov ako stvorené. Spĺňajú ich predstavu o rýchlej a šikovnej starostlivosti vhodnej na doma i na cesty.

Zvláčňujúce a výživné účinky v sprchovacom géli zabezpečuje jojobový olej. Muži ocenia najmä jeho nemastné zloženie a nevtieravú vôňu. Obsahuje pre pokožku prospešný vitamín E, fytosteroly, množstvo výživných látok, stopových prvkov a minerálov.

Medovka lekárska vďaka vysokému obsahu vitamínov skupiny B pozitívne ovplyvňuje zdravie pokožky, vlasov i nechtov. Jej protivírusové a antibakteriálne účinky zase využívame prostredníctvom antioxidantov. Veľmi dobre spolupracuje s materinou dúškou, ktorá navyše pôsobí hydratačne a detoxikačne.

Fialky spomaľujú starnutie pokožky a sú skvelou voľbou pre suchú a podráždenú pleť. V sprchovacom géli Tatranský dravec môžete pocítiť aj ich chladivý účinok.

Krajina pôvodu: Slovensko

 

Zloženie:
aqua, decyl glucoside, Lauryl Betaine, xanthan gum, Viola Odorata LEAF Extract, Thymus Serpyllum Extract, Melissa officinalis LEAF Extract, simmondsia chinensis seed Oil, ethylhexylglycerin, Aloe Barbadensis LEAF juice POWDER, CITRIC ACID, Sorbic Acid, Formic Acid, Citral, Citronellol, Geraniol, limonene, benzyl benzoate.