Íl na holenie a maska 2v1 150 ml Natura Siberica

5,60 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 5,60 €
Kód tovaru: 4743318100760
 Späť na: Kozmetika pre mužov

Íl na holenie a maska 2v1 150 ml Natura Siberica

Tento produkt sa vyznačuje vysokou sofistikovanosťou. Táto holiaca pena z ílu 2 v 1 umožňuje luxusné a pohodlné holenie, pričom efekt zdvojnásobuje ako čistiaca maska. Bohatá krémová pena, biely íl, sibírsky cédrový olej a organický extrakt z dutohlávky snežnej zabezpečuje plynulé kĺzanie holiaceho strojčeka a zároveň utišuje a chráni pokožku. Prírodný extrakt zo sibírskej šalvie podporuje hlboké očistenie pokožky s posilnením čerstvých bylín. Vychutnajte si hladkú povrchovú úpravu a pružnú a žiarivú pleť. Jednoduché a bezpečné holenie. Ochrana pokožky a výživa. Nádherná textúra, jedinečný výrobok 2 v 1 pre dvojitý úžitok ako čistiaca maska.

Spôsob použitia: Naneste veľkú vrstvu na tvár a na krk, ak je potrebné jemne namydlite s vodou. Ohoľte sa ako obvykle a opláchnite teplou vodou. Pri hĺbkovom čistení nechajte pôsobiť 5 až 8 minút pred holením, používajte raz alebo dvakrát týždenne.

Krajina pôvodu: EÚ

 

Zloženie:
aqua, glycerin, stearic acid, kaolin, Sodium Coco-Sulfate, decyl glucoside, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Pinus Sibirica Seed OilWH*, Aralia Mandshurica LEAF/STEM Extract*,ACHILLEA MILLEFOLIUM Extract*, Diplazium Sibiricum LEAF/Stem ExtractWH*, Sorbus Aucuparia ExtractWH*, Artemisia Vulgaris Extract*, CITRIC ACID, benzyl alcohol, sodium benzoate, POTASSIUM SORBATE, parfum, limonene, Linalool.