Zubná pasta ZERO WASTE 100 ml Brilliant COCO

12,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 12,00 €
Kód tovaru: 8588007772011
 Späť na: Zubné pasty

Zubná pasta ZERO WASTE 100 ml Brilliant COCO

Spoznajte jedinečnú novinku, Brilliant COCO ZERO WASTE naturálnu zubnú pastu s aktívnymi zložkami, ktorá premení Váš úsmev na biele a zdravé miesto!

Brilliant COCO ZERO WASTE naturálna zubná pasta je 100% vegánska, nie je testovaná na zvieratách a je navrhnutá tak, aby zlepšovala zdravie vašich zubov, odstraňuje zápach z úst, pomáha bieliť zuby naturálnou cestou a jej prírodné látky pomáhajú pri zápale ďasien a ústnej dutiny.

Táto ZERO WASTE zubná pasta je naplnená v sklenenej nádobe, pričom pasta sa naberá veľmi jednoducho a to praktickou bambusovou (rozložiteľnou) naberačkou. Celá pasta je zabalená v papierovej krabičke z rozložiteľného papiera. Zubná pasta spĺňa všetky požiadavky a nariadenia Európskeho parlamentu a rady č. 1223/2009 o kozmetických prípravkoch.

Používanie Brilliant COCO zubnej pasty je doslova zábava, stačí si nabrať bambusovou naberačkou pastu s veľkosťou hrášku, tú následne dáte na Vašu kefku, umývajte si zuby po dobu 2 minút a následne sa len usmievajte, pretože ste spravili správnu voľbu pre svoj zdravý úsmev, ale aj pre životné prostredie :)

Zubná pasta obsahuje: 100ml naturálnej zubnej pasty + 1ks bambusová naberačka

Benefity:

Prírodná pasta bez škodlivých chemikálií
Aktívne čierne uhlie naturálne bieli zuby
100% prírodný kokosový olej
Bez Fluóru, SLS a PEG
Myslí na našu planétu

Upozornenie: Esenciálne oleje zubnej pasty môžu u precitlivených vyvolať alergické reakcie.

 

Zloženie:
aqua, Cocos nucifera, Xylitol, BENTONITE, Solum Diatomeae, Activated Charcoal, sodium bicarbonate, Mentha Spicata, Mentha Piperita, Gaultheria procumbens (wintergreen) Essential Oil, xanthan gum, MELALEUCA ALTERNIFOLIA (Tea tree) LEAF Oil, CITRIC ACID, Panax ginseng ROOT Extract, Aloe Barbadensis LEAF Extract.