Zubná pasta Queen 140 ml DayNight Whitening

12,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 12,00 €
Kód tovaru: 43584
 Späť na: Zubné pasty

Zubná pasta Queen 140 ml DayNight Whitening

Objavte našu ružovú novinku, zubnú pastu QUEEN!

Ahojte, vytvorila som v spolupráci s profíkmi od Day Night NOVINKU, zubnú pastu, ktorú si zamiluje naozaj každý! Jej chuť je extrémne výnimočná, jahoda a mentol, vďaka tejto chuti si budete vaše zúbky čistiť s radosťou. Vďaka jej zloženiu, a to hlavne dusičnan draselný, ktorý vám padne vhod ak máte práve citlivé zúbne krčky a ďasná, taktiež prírodný fluorid sodný je zasa skvelá prevencia proti zubnému kazu.

Úsmev stojí menej ako elektrina a pritom dáva viac svetla do každého života – Zuzana Strausz Plačková

Pamätáte si na tú chuť jahodovej zubnej pasty z detstva? Teraz si ju môžete dopriať v dospeláckej verzii aj so sviežou mätou! Ako dúšok jahodového mojita.

Zaujíma vás viac?

Pasta neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie ako SLS alebo PEG a zároveň nebola testovaná na zvieratách. Takže je ideálna pre tých, ktorí chcú pre svoje zuby to najlepšie. Výťažok z jahôd jej dáva krásnu ružovú farbu a extrakt z nechtíka lekárskeho s čajovníkovým olejom podčiarknu jej sviežu vôňu. PINK pasta skrátka premení nudné umývanie zubov na nový zážitok.

Queen zubná pasta sa predáva v nadštandardnej veľkosti – až 140 g!

Už ďalej nemusíte hľadať. Doprajte svojim zubom kráľovskú starostlivosť aj vy a nechajte ich žiariť.

Krajina pôvodu: EÚ

 

Zloženie:
aqua WATER, Xylitol, glycerin, HYDRATED Silica, SODIUM FLUORIDE, sorbitol, Calcium Carbonate, Strawberry Extract, sodium bicarbonate, sodium carbonate, xanthan gum, Potassium Nitrate, Lycopene, calendula officinalis Flower Extract, Tea tree LEAF Oil, Sodium Coco-Sulfate, Stevia Rebaudiana Extract.