Zubná pasta posilňujúca zubnú sklovinu 100 ml Ecodenta

7,20 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 7,20 €
Kód tovaru: 336465
 Späť na: Zubné pasty

Zubná pasta posilňujúca zubnú sklovinu 100 ml Ecodenta

Extra svieža zubná pasta s príchuťou melónu posilňujúca zubnú sklovinu

EXTRA svieža zubná pasta s príchuťou melónu na remineralizáciu a posilnenie zubnej skloviny.  Dodáva minerály a eliminuje mikrotrhlinky a navyše má skvélu príchuť. Obsahuje fluorid.

Dvojitý zdroj vápnika pre vaše zuby. Prírodné minerálne soli posilňujú a remineralizujú zubnú sklovinu, Glycerofosfát vápenatý chráni zuby pred poškodením z kyselín a usadenín. Kalident (prírodný zdroj kalcia), má rovnaké zloženie ako zubná sklovina a priamo dodáva minerály a eliminuje mikrotrhlinky. Úžasná svieža chuť melónu!

Pre deti do 6 rokov používajte množstvo veľkosti zrnka hrachu a dohliadnite, aby dieťa pastu neprehltlo. Ak dieťa prijíma fluoridy z ďalších zdrojov, poraďte sa so zubným alebo všeobecným lekárom. Výrobok obsahuje 0,32 % fluoridu sodného (1147 ppmF-).

Testované a overené stomatológmi.

99% zložiek prírodného pôvodu

Krajina pôvodu: Taliansko

 

Zloženie:
glycerin, aqua, HYDRATED Silica, Calcium Hydroxyapatite, sodium cocoyl glutamate, xanthan gum, AROMA, sodium benzoate, POTASSIUM SORBATE, SODIUM FLUORIDE, Calcium Glycerophosphate,Phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Sodium Saccharin.