LED WHITENING KIT na bielenie zubov DayNight Whitening

75,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 75,00 €
Kód tovaru: 43585
 Späť na: Zubné pasty

LED WHITENING KIT na bielenie zubov DayNight Whitening

Náš LED náustok je vyrobený tak, aby vám presne sedel do úst a bielenie bolo pre vás pohodlné. Zbavte sa fľakov spôsobených kávou, cigaretami, genetikou, potravinárskym farbivom či starnutím rýchlo a jednoducho. Ponúkame vám až tri farby LED podsvietenia – modré pre bielenie zubov, červené pre zmiernenie citlivosti zubov a fialové pre sterilizovanie a zbavenie zápachu. Produkt má všetky potrebné EU a US certifikácie.

Set obsahuje:

1ks Profesionálny LED náustok

3ks Perá s bieliacim gélom

1ks Bieliaca stupnica

1ks Návod na použitie

Benefity:

– vybieli zuby rýchlo a jednoducho

– nepoškodzuje zubnú sklovinu

– obsahuje PAP formulu

– neobsahuje peroxid

– vhodné pre citlivé ďasná

– 3 farby LED podsvietenia

– bezdrôtové nabíjanie

Ako používať produkt:

Otáčajte spodnou časťou bieliaceho pera, kým z vrchnej časti nezačne vytekať gél. Gél rovnomerne aplikujte na horné aj spodné zuby. Pozor, aby ste ho nenaniesli na pery a ďasná.
Vložte si do úst náustok a zahryznite doň. Podržte tlačidlo 1,5 sekundy, aby ste spustili bieliaci proces. Pri opätovnom stlačení sa vám zmení farba podsvietenia.
Po 16 minútach sa svetlo automaticky vypne. Opláchnite náustok a vypláchnite si ústa. Najbližších 30 minút odporúčame nejesť a nepiť nič okrem vody.

Krajina pôvodu: EÚ

 

Zloženie:
sorbitol, aqua, Phthalimidoperoxycaproic Acid (PAP), Propylene glycol, glycerin, Potassium Nitrate, PEG-8, Hydroxyapatite, CELLULOSE GUM, Hydroxyethyl CELLULOSE, xanthan gum, Saccharin Sodium, Menthol, METHYLPARABEN, Aloe Barbadensis (ALOE VERA) LEAF Juice, Chamomilla recutita Extract, Punica Granatum Seed Extract, sodium bicarbonate, Propylparaben.