Set na čistenie zubov DayNight Whitening

30,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 30,00 €
Kód tovaru: 23249
 Späť na: Darčekové sady

Set na čistenie zubov DayNight Whitening

Výhodný set produktov DAY NIGHT obsahuje sonickú kefku s LED svetlom, dennú a nočnú pastu a dve náhradné hlavice. Doprajte svojim zubom dokonalý biely vzhľad a zaobstarajte si toto výhodné balenie DAY NIGHT ešte dnes.

Bieliace pasty DAY NIGHT s prírodnými enzýmami sú bez obsahu látok ako Fluorid, SLS a PEG. Sú šetrné k Vašim ďasnám a vďaka obsahu minerálov prispievajú k celkovej vitalite a zdraviu Vašich zubov.

Denná pasta s obsahom 100% prírodného kokosového oleja pôsobí ako detox ústnej dutiny a znižuje množstvo baktérií v ústach. Je vhodnou prevenciou pred tvorbou škvŕn na zubnej sklovine.
Nočná čierna zubná pasta s obsahom aktívneho čierneho uhlia aktivizuje proces bielenia vašich zubov a pri každodennom používaní zaručuje viditeľný výsledok.
Sonická zubná kefka s dvomi LED svetlami  efektívne odstraňuje zubný povlak a nečistoty aj v ťažko dostupných medzizubných priestoroch. Jemné štetinky zubnej hlavice v kombinácii s 9800 vibračnými kmitmi za minútu sú 7x efektívnejšie ako bežná zubná kefka. Vďaka LED svetlu dosiahnete výrazne lepšie výsledky bielenia zubov. Kefka funguje na AA batériu, ktorá je súčasťou balenia.

Set obsahuje:
1ks 60ml Kokosovej zubnej pasty pre denné použitie.
1ks 60ml Zubnej pasty s obsahom aktívneho čierneho uhlia pre nočné použitie.
1ks Led bieliaca elektrická kefka s AA batériou.
2ks Náhdrané nylonové hlavice na kefku.

Benefity zubných pást:
-  Aktívne čierne uhlie naturálne bieli zuby
- Prírodné pasty bez škodlivých chemikálií
- 100% prírodný kokosový olej
- Bez Fluoridu, SLS a PEG
- 5 kľúčových minerálov pre udržanie zdravých zubov

Benefity LED zubnej kefky:
Bielenie - pomocou dvoch silných LED svetiel.
Pulzácia - 9800 vibračných kmitov za minútu efektívne odstraňuje zubný povlak.
Nylonové štetiny SOFT - dostatočne jemné, čistia jazyk a sú ľahko vymeniteľné.

Krajina pôvodu: EU

 

Zloženie:
Denná Kokosová pasta: sorbitol, WATER, HYDRATED Silica, Sodium lauroyl sarcosinate, Calcium Carbonate, AROMA (FLAVOR), xanthan gum, CELLULOSE GUM, Sodium Phytate, Cocos nucifera, Sodium Saccharin, sodium benzoate, Menthol, Aloe Barbadensis LEAF Extract.

Nočná Charcoal pasta: sorbitol, WATER, HYDRATED Silica, Sodium lauroyl sarcosinate, Calcium Carbonate, AROMA (FLAVOR), CELLULOSE GUM, Activated Charcoal, Sodium Saccharin, sodium benzoate, Menthol.