Darčeková sada pre otca TOPVET

27,50 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 27,50 €
Kód tovaru: 61223
 Späť na: Darčekové sady

Darčeková sada pre otca TOPVET

Doprajte vášmu oteckovi darček, ktorý ho skutočne poteší, a aj ho využije.

Darčeková sada Pre otecka obsahuje:

Ochrana pečene (doplnok stravy):

Pestrec mariánsky obsahuje veľké množstvo aktívnych látok (najmä silymarínu), ktoré sa s úspechom používajú ako prostriedok pre podporu normálnej činnosti pečeňového tkaniva a trávenia. Chráni bunky a tkanivá pred oxidatívnym stresom. Pomáha udržiavať normálnu činnosť srdca a prispieva k normálnej hladine krvného cukru. Pomáha detoxikácii. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť.

Kostihojový gél (pre kĺby a svaly):

Kostihojový gél sa používa ako masážny prostriedok na kožu v oblasti kĺbov a svalov. Kostihoj lekársky patrí medzi tradičné, vyskúšané a hlavne osvedčené byliny používané v prírodnej medicíne. Kostihoj obsahuje veľké množstvo alantoínu, alantoín chráni kožu a podporuje hojenie. Dochované písomnosti týkajúce sa využívania koreňa k hojeniu pomliaždenín a zlomenín pochádzajú už z obdobia starého Grécka.

Prírodný ASTAXANTÍN (antioxidant - doplnok stravy):

Astaxantín je v súčasnej dobe najsilnejší prírodný antioxidant, ktorý aktívne odbúrava voľné radikály. Prípravok prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Astaxantín je tiež vhodným doplnkom stravy športovcov. Pomáha zvýšiť vytrvalosť a silu, úroveň energie a znižuje únavu.

Astaxantín je červené farbivo skupiny karoténov získavaný zo sladkovodnej mikroriasy Haematococcus Pluvialis, ktorá ho produkuje ako ochranu pred intenzívnym UV žiarením (oxidatívnym stresom).


Krajina pôvodu: EÚ

 

Zloženie:
Pestrec mariánsky:
Pestrec mariánsky (Silybum Marianum) štandardizovaný extrakt semená, vitamín C (Kyselina L-askorbová), mikrokryštalická celulóza (plnidlo), kapsula (rastlinná želatína).

Kostihojový gél:
aqua, Symphytum Officinale Root Extract, glycerín, Eucalyptus Globulus LEAF Oil, carbomer, Phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, Imidazolidinyl UREA, Sodium Hydroxide, CI 14720, CI 15985, CI 19140, CI 28440, D-limonene.

Prírodný ASTAXANTÍN:
ASTAXANTHIN vo forme Algastin® (5% prírodného oleorezínu astaxantín), D-α-tokoferol, extra panenský Olivový olej Želatínová kapsula - želatína, glycerín, oxid železa - červené farbivo.